Karščiausias technologines naujienas dabar gali išbandyti kiekvienas: vos per 10 minučių naujausi sprendimai gali atsidurti jūsų rankose, sužinokite kaip

Norintiems išbandyti naujos kartos išmaniuosius telefonus – geros žinios. Pietų Korėjos technologijų įmonė „Samsung“ pristato naują paslaugą. Nuo šiol sulenkiamą telefoną „Galaxy Flip4” galėsite išsinuomoti vos už 1 eurą per dieną.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Karščiausias technologines naujienas dabar gali išbandyti kiekvienas: vos per 10 minučių naujausi sprendimai gali atsidurti jūsų rankose, sužinokite kaip

Paslauga teikiama Vilniaus prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ bei „Panorama“ įsikūrusiose „Samsung“ parduotuvėse. Atvykus reikės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei sudaryti nuomos sutartį. Visą liepos mėnesį sulenkiamą išmanųjį telefoną bus galima išsinuomoti iki 7 dienų laikotarpiui.

Kaip teigia įmonės atstovai, ši paslauga suteiks galimybę išbandyti telefoną prieš įsigyjant – susipažinti su jo nustatymais, funkcionalumu, išbandyti kamerą, o tai leis lengviau priimti sprendimą, ar įsigyti.

„Nuomos paslauga vis labiau populiarėja, tačiau šįsyk pristatome trumpalaikės nuomos galimybę fiziniams asmenims, sulaukusiems pilnametystės. Savaitę laiko galėsite mėgautis išskirtiniu įrenginiu ir visais jo teikiamais privalumais. Tam prireiks iki 10 minučių jūsų laiko“, - pasakojo „Samsung“ vardo parduotuvių vadovė mažmenai Germantė Baršauskė.

Teikia ir ilgalaikės nuomos paslaugas

„Samsung“ atstovė pridėjo, jog šių metų birželį visose prekės ženklo parduotuvėse taip pat pristatyta ilgalaikės nuomos paslauga, kuria gali pasinaudoti tiek privatūs, tiek verslo klientai.

„Šiandien visuotinai jaučiamas ekonomikos sulėtėjimas, todėl įrenginių nuomos paslauga vis labiau populiarėja. Taip yra ir dėl patrauklesnių sąlygų. Lyginant su pirkimu išsimokėtinai, pastebime, jog nuomos sąlygos ir mokestiniai įsipareigojimai kai kuriems klientams atrodo patrauklesni ir lankstesni“, - teigė Germantė Baršauskė.

Jos nuomone, privatiems klientams nuoma suteikia daugiau laisvės ir galimybių įsigyjant naują bei grąžinant seną, naudotą įrenginį. Palyginus su įsigijimu iš karto, mėnesinės nuomos įmokos mažesnės ir leidžia subalansuoti išlaidas taip, kad klientas galėtų mėgautis nauju įrenginiu, o likusią dalį sumos išleisti kitoms pramogoms.

Tuo tarpu verslo klientams didžiausias privalumas yra galimybė naudotis moderniausiomis technologijomis neįšaldant įmonės lėšų bei mokant už nuomą mėnesines įmokas.

„Galiausiai, nuoma yra modernus ir tvarus būdas kasmet atsinaujinti „Samsung Galaxy“ telefoną bei prisidėti prie žiedinės ekonomikos išsaugant įrenginį pakartotiniam panaudojimui“, - sakė Germantė Baršauskė.

Paprasta procedūra

„Samsung“ atstovų teigimu, nuomos sutarties sudarymas trunka iki 10 minučių, todėl norintieji pasinaudoti paslauga greitai galės džiaugtis nauju įrenginiu.

„Procedūra panaši į pirkimą išsimokėtinai – klientui išsirinkus norimą įrenginį bei pasirinkus nuomos terminą, atliekamas kliento kreditingumo vertinimas ir gavus teigiamą atsakymą, sutartis sudaroma vos per 10 minučių naudojantis elektroniniu parašu“, - sakė įmonės atstovė.

Plačiau apie nuomos galimybes privatūs ir verslo klientai kviečiami teirautis „Samsung“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas