Karščiausios „Huawei“ naujienos atkeliauja į Europą: du naujus flagmanus jau netrukus išvysime ir Lietuvoje

Karščiausios „Huawei“ naujienos atkeliauja į Europą: du naujus flagmanus jau netrukus išvysime ir Lietuvoje

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2022-01-26, 19:02

Kinijos bendrovė „Huawei“ praėjusiais metais pristatė „P50“ serijos išmaniuosius telefonus, o šią flagmanų seriją papildė ir atlenkiamas „Huawei P50 Pocket“ modelis. Pastarojo įrenginio pristatymas įvyko gruodžio pabaigoje, tačiau jis, kaip ir kiti šios serijos produktai, buvo pristatytas Kinijos rinkai.

Socialiniame tinkle „Twitter“ jau buvo pasirodžiusi informacija, jog „Huawei P50 Pro“ ir „Huawei P50 Pocket“ turėtų atkeliauti ir į tarptautinę rinką. Šiandien šie du „Huawei“ flagmanai jau prieinami kai kuriose Europos valstybėse, o tarp jų Čekija, Bulgarija ir Kroatija. Netrukus jie turėtų būti pasiūlyti ir lietuviams.

Huawei P30 Pro Dual 128GB Breathing Crystal (Žydras)

Huawei-P50-PRO

Nors oficialioje „Huawei“ svetainėje, kuri skirta lietuviams, ir informacija dar nepateikiama, tačiau Telefonai.eu šaltinių duomenimis jie netrukus bus pasiūlyti ir mūsų šalies parduotuvėse. Deja, tačiau kainos kol kas išlieka nežinomos, tikėtina, kad jos bus panašios į tas, kurios siūlomos kitose Europos valstybėse.

Tiesa, nors daugelis specifikacijų ir bus tokios pačios, tačiau tarptautinėje rinkoje debiutuosiantys „Huawei“ produktai turės keletą skirtumų, lyginant su modeliais, parduodamais Kinijoje. Mūsų turimais duomenimis, Lietuvoje parduodamas „Huawei P50 Pro“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi, vietoje „Kirin 9000“, o atlenkiamas įrenginys naudos „EMUI 12“ vartotojo sąsaja, vietoje „HarmonyOS“.

Huawei P40 Pro 5G Dual 256GB Black (Juodas)

Huawei-P50-Pro-2

Priminsime, jog naujasis „Huawei P50 Pocket“ išsaugojo „P50“ serijai būdingą dizaino liniją, kuri išsiskiria struktūrizuoto stiklo apgaubta išvaizda. Pirmasis bendrovės atlenkiamas išmanusis telefonas pasižymi 6,9 colių įstrižainės OLED ekranu su FUll HD+ raiškos ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu, o viršutinėje ekrano dalyje – nedidelis asmenukių kameros apskritimas.

Kuomet šis išmanusis yra sulenktas, po kamerų apskritimu rasime ir nedidelį, 1 colio įstrižainės, ekraną, kuriame „Huawei“ naujiena galės atvaizduoti laiką, datą bei svarbiausius pranešimus. Šiam ekranui yra sukurta speciali valdiklių paslauga, kuris veiks su žemėlapių programėlėmis ar muzikos grotuvais. Pavyzdžiui, pagrindiniame ekrane nusistačius savo kelionės maršrutą, vėliau ši informacija bus atvaizduojama ir sulenkus telefoną.

Huawei-P50-Pocket-2

„Huawei P50 Pocket“ įrenginio kamerų apskritime rasime tris kameras, o pagrindinė jų pasižymės 40 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta – 13 MP itin plataus kampo bei 32 MP spektrinis objektyvas, kuris turėtų pagerinti spalvų apdirbimą. Išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi bei turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Huawei

Komentarai

Artūras

Nu jei toks pat š***s kaip p40 tai nieko gero, vienintelis geras dalykas p40 tai baterija.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas