Kinai pradeda pigesnių telefonų kamerų revoliuciją: pristatyti nebrangūs įrenginiai su puikiomis kameromis

Kinai pradeda pigesnių telefonų kamerų revoliuciją: pristatyti nebrangūs įrenginiai su puikiomis kameromis

Lukas Snarskis

2021-09-14, 13:10

Išmaniuosius telefonus gaminanti kompanija „Infinix“ nusprendė palikti savo komforto zoną – biudžetinės ir vidutinės klasės įrenginių rinką bei pristatė naująją „Zero X“ seriją, kurioje rasime pirmuosius tris bendrovės išmaniuosius telefonus, turinčius periskopinius kameros lęšius. Nesunku nuspėti, jog šie įrenginiai priskiriami aukštesnės klasės produktams.

Nors periskopinio tipo objektyvai įprastai būna skirti tik flagmanų serijos modeliams, „Infinix“ visus tris įrenginius aprūpinti šio tipo objektyvais su 5x optiniu ir 60x skaitmeniniu priartinimu. Gamintojas taip pat sukūrė algoritmą, pavadinimu „Galileo Engine“, skirtą valdyti kamerą, kuomet fotografuojate mėnulį, o vėliau ši technologija apdoros duomenis, kad gautumėte aiškius vaizdus.

Visi trys modeliai naudos skirtingas pagrindines kameras. Šios trijulės lyderis „Infinix Zero X Pro“ turi 108 MP raiškos vaizdo jutiklį su optiniu vaizdo stabilizavimu (angl. Optical Image Stabilization). „Vanilla Zero X“ turės 64 MP raiškos vaizdo jutiklį (su OIS), o „Zero X Neo“ – 48 MP raiškos kamerą (be OIS). Visi trys telefonai turės bendrą periskopo modulį su 8 MP raiškos jutikliu ir 8 MP raiškos itin plataus kampo (120º) kameromis. Galiausiai priekyje rasime 16MP raiškos asmenukių kamerą su dviguba LED blykste.

Visuose trijuose modeliuose rasime „MediaTek Helio G95“, 12 nm mikroschemų rinkinį su dviem „Cortex-A76“ branduoliais (2,05 GHz spartos) ir „Mali-G76 MC4“ (900 MHz) grafikos procesoriumi. Šis mikroschemų rinkinys pasiekia 90 Hz atnaujinimo dažnį ir 1080p + skiriamąją gebą, tačiau tai nėra tinkamas sprendimas „Pro“ modeliui.

„Zero X“ ir „X Pro“ naudos tą patį 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir 240 Hz lietimo atrankos dažniu. Kaip? „G95“ yra suporuotas su „MediaTek“ išmaniojo ekrano mikroschemų rinkiniu, kuris paprasčiausiai užtikrins spartesnį atnaujinimo dažnį.

Tuo tarpu „Zero X Neo“ įrenginyje rasime kiek didesnį 6.78 colių įstrižainės skystųjų kristalų ekraną su 90 Hz atnaujinimo dažniu ir 180 Hz lietimo atrankos dažniu. Šis telefonas taip pat turi didesnę bateriją, kurios talpa yra 5000 mAh ir 18 W laidinį įkrovimą, kuris turi „TUV Rheinland“ suteiktą sertifikatą.

„X“ ir „X Pro“ modelių įkrovimas yra kur kas spartesnis – šių telefonų 4 500 mAh talpos baterijos palaiko 45 W greitąjį įkrovimą, kuris per 15 minučių gali pakelti baterijos įkrautą dalį nuo 0% iki 40% (šis taip pat yra sertifikuotas TÜV). Kodėl gamintojui „Infinix“ nepasinaudojus 160 W įkrovimo technologija? Na, kaip teigia pati bendrovė, ši vis dar atidžiai stebi biudžetą ir šiai serijai nusprendė išleisti daugiau lėšų fotoaparatui ir įrenginio ekranams nei įkrovimui. Beje, pripažinkite, 45W nėra labai lėtas įkrovimas.

Trijulėje naudoja „XOS 7.6“, pagrįsta „Android 11“ versija ir UFS 2.2 tipo saugyklą. „Pro“ modelio vidin4 talpa prasideda nuo 128 GB, taip pat galima rinktis ir 256 GB parinktį, kiti likę modeliai turės po 128 GB vidinės atminties. Kalbant apie RAM atmintį, visi trys įrenginiai turės jos po 8 GB.

„Infinix Zero X“ seriją bus galima įsigyti įprastose bendrovės rinkose, kurias apima Nigerija, Tailandas, Indonezija, Egiptas ir kiti regionai. Nors išties matome gamintojo stiprų šuolį siūlant geresnės kokybės įrenginius, visgi, bent jau kol kas neplanuojama plėstis į Europą ar JAV.

Kainos įvairiose šalyse dar bus atskleistos atskirai, tačiau numanoma, kad šios turėtų būti apie 300 JAV dolerių. Naujasis „Pro“ modelis bus prieinamas „Nebula Black“, „Starry Silver“ ir „Toscany Brow“ spalvomis, įprastas modelis – juodos ir sidabrinės, o „Neo“ – juodos, sidabrinės ir „Bahamas Blue“ spalvos.

Nevertėtų užmiršti, kad be telefonų, bendrovė taip pat pristatė dvi „TWS“ tipo ausines – „Infinix X220“ ir „XE25“. „XE20“ turi mažo delsos režimą, kuris sumažiną delsą iki 60 ms, ausinukuose rasime 10 mm pločio garsiakalbius su sudėtine diafragma. „XE25“ perjungia grafeno diafragmą ir gali pasigirti įspūdingu, daugiau nei 100 valandų trunkančiu atkūrimo laiku. Įkrovimo dėklas turi LCD ekraną, kuris padeda vartotojui lengviau sekti, kiek baterijos dar liko.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas