Kinai sulaukė šlovingų dienų: „Honor“ skaičiuoja rekordinius pardavimus, tačiau susiduria su netikėta problema

Birželio viduryje Kinijos bendrovė „Honor” pristatė „Honor 50” išmaniųjų telefonų seriją, kuri tapo pirmąja pasaulyje veikianti su „Snapdragon 778G 5G“ procesoriais. Ne paslaptis ir tai, jog šie „Honor“ produktai turi ir „Google“ paslaugų paketą, kas buvo itin garsiai aptarinėjama dar prieš pasirodant šiems įrenginiams.

Nuo pat pasirodymo „Honor 50” serijos telefonai buvo puikiai parduodami, o JD.com informacija atskleidžia, kad „Honor 50” net 17 dienų iš eilės yra geriausiai parduodamas išmanusis telefonas iki 500 eurų kainos grupėje. Pirmoji „Honor” paskelbta pardavimų ataskaita rodo, kad „Honor 50” serija per vieną minutę pasiekė 500 mln. juanių (daugiau nei 77 mln. JAV dolerių) pardavimus.

Tačiau esant didelei šios serijos paklausai, bendrovė susiduria su gamybos sunkumais. Pasak „Honor”, siekdama užtikrinti, kad vartotojai, pateikę užsakymą, produktą gautų kuo greičiau, šiuo metu ji deda visas pastangas, kad padidintų gamybos pajėgumus.

Kiek anksčiau, „Honor” generalinis direktorius Zhao Mingas socialiniame tinkle „Weibo“ išplatino pranešimą, kuriame dėkojo vartotojams už jų palaikymą. Z.Mingas atskleidė, kad pirmieji „Honor 50” pardavimai pasiekė naujus rekordus tiek internete, tiek ne interneto prekyboje. Anot jo, sukurti aukščiausios kokybės gaminį visada yra „Honor” siekis.

Priminsime, jog naujai pristatytą „Honor 50“ išmaniųjų telefonų seriją sudaro trys įrenginiai - tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas