Kinijoje pristatytas „Xiaomi” dukterinės kompanijos galiūnas „Black Shark 3S”: kaina nesikandžioja

Ignas Petrikonis

2020-07-31, 18:20 (atnaujinta 2023-02-23, 11:46)

0 komentarų
Kinijoje pristatytas „Xiaomi” dukterinės kompanijos galiūnas „Black Shark 3S”: kaina nesikandžioja

Kinijos milžinei „Xiaomi” priklauso daugybė skirtingų prekinių ženklų, tačiau plačiau minimi tik keli. Vienas jų neabejotinai yra „Black Shark”, gaminantis žaidimams skirtus telefonus. Šiandien bendrovė pristatė atnaujintą šiemet išleisto savo flagmano versiją - „Black Shark 3S”, kuri pasižymi keletu svarbių patobulinimų, tačiau vis dar gali pasigirti gera kaina.

Kitaip nei buvo minima įvairiuose ganduose, kompanija nusprendė nemontuoti naujausio „Snapdragon 865+” lusto ir pasiliko prie nedaug silpnesnio „Snapdragon 865”. Turint galvoje, jog pliusinis procesorius siūlo tik 10% galios prieaugį, bet yra juntamai brangesnis, toks sprendimas yra ganėtinai logiškas. Taip pat telefone diegiama 12GB LPDDR5 RAM ir iki 512GB naujausio UFS 3.1 standarto vidinės atimintes, kas suteiks dar greitesnius programų ir failų atvėrimo bei įrašymo greičius.

Įrenginio dizainas išliko nepakitęs, kas reiškia, jog reikalų vėl turime su tikru storuliuku - korpuso svoris siekia net 222 gramus. Tiesa, trikampis kamerų išdėstymas atrodo tikrai originaliai, o pats korpusas sudaro tvirtumo įspūdį.

Tai kas gi pasikeitė? Visų pirma, „Black Shark 3S” 6,67 colio įstrižainės AMOLED ekranas nuo šiol palaiko nebe 90Hz, o 120Hz atsinaujinimo dažnį. Tuo metu lietimų registravimo greitis yra įspūdingi 270 kartų per sekdundę - visa tai leis žaidimus žaisti dar maloniau ir sklandžiau. Pagerėjo ir kiti ekrano parametrai - ΔE<1, JNCD<0,55, taip pat palaikoma „OnePlus 8 Pro” debiutavusi MEMC 3,0 technologija, įprastuose vaizdo įrašuose programiškai padidinanti kadrų per sekundę skaičių - vėlgi siekiama video paversti malonesniu akiai ir sklandesniu. Išmaniojo matrica pasižymi ir ketvirtos kartos spaudimo atpažinimu.

Grįžtant prie žaidimų, „Black Shark 3S” siekia kompensuoti „Snapdragon 865+” nebuvimą pasirūpindama geresne žaidimų optimizacija - tam skirti net du skirtingi sprendimai „Black Shark” sukurtas „Game Engine” ir partnerių „Tencent SoftCore”. Taip pat galima paminėti naujus „Somatosensorinius” mygtukus - pati kompanija plačiau nepakomentavo šios technologijos, bet spėjama, kad tai bus lietimui jautrios korpuso dalys, veikiančios kaip žaidimų pultų „Shoulder” mygtukai.

Na ir paskutinė svarbesnė naujovė yra „Joy UI 12” vartotojo sąsaja, kuri tėra šiek tiek kitokio dizaino „MIUI 12” klonas. Kita vertus, anoks čia ir patobulinimas - programinės įrangos atnaujinimą gaus ir senesni „Black Shark 3/3 Pro”.

„Black Shark 3S” nugarėlėje slepia 3 kamerų komplektą, kurį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin platau kampo ir 5MP gylio sensoriai. Priekinės kameros raiška siekai 20MP. Iš korpuso nebuvo pašalinta ir 3,5mm jungtis, kas šį telefoną paverčia klasėje vienu paskutinių ją turinčių.

Ištverme rūpinasi 4720mAh talpos baterija, palaikanti 65W greitąjį įkrovimą per USB-C ir 18W per specialią magnetinę jungtį.

Sutikime, atnaujinimas labai jau simboliškas. Visgi „Black Shark 3S” kainos tikrai nesikandžioja:

  • 12/128GB variantas Kinijoje kainuoja 485 eurus
  • 12/256GB - 521 eurą
  • 12/512GB - 581 eurą

Apie prekybą kitose rinkose kol kas nepranešama, tačiau beveik neabejojama, kad telefonas jose pasirodys.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Kinai meta milžiniškus resursus į elektromobilių rinką: naujausias tyrimas atskleidžia neįtikėtiną realybę, vienas iš gamintojų gavo įspūdingą sumą iš vyriausybės

Arnas Balčiūnas

2024-04-17, 19:55 (atnaujinta 2024-04-18, 04:29)

1 komentaras

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne naujiena ir didėjantis Kinijos gamintojų populiarumas.

Kinai meta milžiniškus resursus į elektromobilių rinką: naujausias tyrimas atskleidžia neįtikėtiną realybę, vienas iš gamintojų gavo įspūdingą sumą iš vyriausybės

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne naujiena ir didėjantis Kinijos gamintojų populiarumas.

Remiantis naujai atliktu tyrimu, paaiškėjo, kad Kinijos automobilių milžinė BYD gavo mažiausiai 3,4 milijardus eurų tiesioginių vyriausybės subsidijų, kurios buvo suteiktos kaip dalis Pekino siekio paskatinti dominavimą elektrinių transporto priemonių ir kitų švarių technologijų srityje.

Parama pirmaujančiam Kinijos elektromobilių gamintojui šoktelėjo nuo 220 milijonų eurų 2020 metais iki 2,1 milijardo eurų vos po dviejų metų, trečiadienį paskelbė Vokietijos Kylio pasaulio ekonomikos institutas.

BYD taip pat gauna naudą iš vietinių baterijų gamintojų rėmimo ir pirkėjams daromų nuolaidų savo automobiliams, teigiama ataskaitoje, kuri pateikiama Europos Sąjungai pradėjus tyrimą dėl galimai nesąžiningos paramos Kinijos elektromobilių sektoriui.

Tokios subsidijos, kaip tos, kurios yra išmokėtos BYD, „leido Kinijos įmonėms greitai išsiplėsti ir užvaldyti Kinijos rinką, bei vykdyti sparčią plėtrą į ES rinkas“, teigia Vokietijos vyriausybei patariantis institutas.

ES susiduria su skatinimais iš naujo subalansuoti prekybą su Kinija, po to, kai tokios šalys, kaip Prancūzija, įvardija ekonomines grėsmes, kylančias dėl į bloko rinką plūstančių Kinijoje pagamintų prekių.

BYD ir jos konkurentai „Nio“ ir „Geely“ po augimo Kinijoje, plečiasi į Europą, kurioje vykstant įtemptam elektromobilių kainų karui vakarietiški gamintojai, įskaitant „Tesla“ ir „Volkswagen“, pralaimi rinkos dalį.

Kylio instituto teigimu, iš esmės visos Kinijos biržos bendrovės 2022 metais gavo tiesioginių išmokų, pažymėdami paramą vėjo, saulės ir geležinkelių bendrovėms. Kinijos parama pramonei yra „mažiausiai tris, keturis“ kartus didesnė, nei ES ir EBPO šalyse, teigė grupė.

ES įsteigė 40 milijardų eurų inovacijų fondą, kuris padės konkuruoti su Kinija ir JAV infliacijos mažinimo įstatyme numatytomis subsidijomis.

Spalį, Europos Komisija pradėjo tyrimą siekdama išsiaiškinti, ar Kinijos parama bendrovėms, įskaitant BYD, SAIC ir „Geely“ suteikė šalies pramonei nesąžiningą pranašumą. Pradiniai tarifai gali įsigalioti jau liepos mėnesį.

Kinija tyrimą dėl subsidijų pavadino protekcionistiniu ir teigia, kad jos automobilių gamintojai laimi elektromobilių lenktynes dėl savo geros kokybės produktų.

Kinijos komercijos ministras Wangas Wentao sekmadienį Paryžiuje teigė, kad Kinijos elektromobilių gamintojai remiasi „nuolatinėmis technologinėmis naujovėmis“ ir pažangiomis vietinėmis pasiūlos grandinėmis, o ne vyriausybe.

Kitą savaitę įvyksianti Vokietijos kanclerio Olafo Scholzo kelionė į Kiniją reiškia „puikią galimybę“ derėtis su Pekinu dėl jo subsidijų, teigia vienas iš ataskaitos bendraautorių, Dirkas Dohse.

BYD veiklą pradėjo kaip baterijų gamintojas, tačiau investavo dideles sumas į elektromobilių ir „plug-in“ tipo hibridų technologijų tyrimus. Ji patyrė staigų augimą po to, kai dėl dosnių subsidijų įsigyjant elektromobilį, pradėjo kilti vietinė Kinijos automobilių rinka.

Bendrovė, kuri 2023 metais deklaravo apytiksliai 4,1 mlrd. eurų siekiančias pajamas, taip pat sugebėjo sumažinti vakarietiškų gamintojų kainas Kinijoje. Jos „Seagull“ hečbeko su 10 colių besisukančiu ekranu mažmeninė kaina prasideda nuo mažiau, nei 10 000 JAV dolerių.

1 komentarų

China car

Žlobai, iš ko perspauzdinote šitą tekstą? BYD yra patys baterijų gamintojai, antri pagal dydįkinojoje.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas