Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Kiniški telefonų kūrimo ypatumai: „Realme“ ir „OnePlus“ pristatys beveik identiškas naujienas

Kiniški telefonų kūrimo ypatumai: „Realme“ ir „OnePlus“ pristatys beveik identiškas naujienas

Lukas Snarskis

2021-06-14, 08:30

Kinijos kompanija „OnePlus“ prieš kelias dienas pristatė naująjį „OnePlus Nord CE 5G“ išmanųjį telefoną, o dabar aiškėja, kad tai ne paskutinė naujiena šią vasarą. Jeigu pastarasis įrenginys yra pirmojo „Nord“ modelio atnaujinimas, tai artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir visiškai atnaujintas variantas.

Nors gamintojas dar nėra pristatęs „OnePlus Nord 2“ išmaniojo, tačiau internete pasirodė visos pagrindinės šio įrenginio specifikacijos. Tai neturėtų kelti didelės nuostabos, nes tuo pačiu paaiškėjo, jog šis išmanusis bus identiškas „Realme X9 Pro“ modeliui. Kaip žinia, abi šios kompanijos yra tarpusavyje susijusios, o jų valdymas priklauso „BBK Electronics“ korporacijai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

realme-X9-Pro-OnePlus-Nord-2

Pranešama, jog „Realme X9 Pro“ turės du skirtingus variantus – vienas iš jų veiks su „Qualcomm Snapdragon 870“, o kitas – „MediaTek Dimensity 1200“ procesoriumi. Esminiai skirtumai bus tie, jog „Snapdragon“ versija bus skirta Kinijos rinkai bei pasižymės lenktus kraštus turinčiu OLED ekranu, o kitas modelis turės plokščią ekraną bei bus parduodamas už Kinijos ribų. Jeigu informacija teisinga, pasaulinėje rinkoje jis ir bus žinomas kaip „OnePlus Nord 2“.

oneplus-9-pro22

Nesunku nuspėti ir tai, jog abu išmanieji telefonai turės kiek skirtingus dizainus, o taip pat nežymiai skirsis ir kamerų konfigūracijos. Panešama, kad „OnePlus Nord 2“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o gerta rasime 8 MP plataus kampo bei 2 MP sensorių, kuris bus makro arba gylio. Asmenukes fiksuoti turėtų padėti 32 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta kamera.

Pranešama, kad „OnePlus Nord 2“ pristatymas turėtų įvykti jau liepos 9 dieną. Labai tikėtina, kad „Realme“ savo naujieną pristatys kiek anksčiau, tačiau kada tai gali įvykti – išlieka nežinoma.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas