Telefonai

Kitąmet pasirodantis „Samsung“ flagmanas bus kitoks: ketinama atsisakyti vienos iš kamerų, sužinokite kas keisis

Dar visai neseniai, „Samsung“ pristatė ilgai paslaptimi laikytus naujuosius įrenginius – tai „Samsung Galaxy S23“ telefonai, kurie išsiskiria ilgiausiu iki šiol baterijos veikimu, dvigubai didesne atminties talpa bei patobulintomis kameromis.

Kitąmet pasirodantis „Samsung“ flagmanas bus kitoks: ketinama atsisakyti vienos iš kamerų, sužinokite kas keisis

Šiemet pristatyta „Samsung Galaxy S23“ serija pasiūlė tris modelius – tai „Galaxy S23“, „Galaxy S23+“, o taip pat ir „Samsung Galaxy S23 Ultra“. 2021 metais „Samsung“ pasiūlė pirmąjį „Ultra“ modelį savo „Galaxy S“ išmaniųjų telefonų linijoje. Nuo to laiko – visi „Ultra“ variantai turi keturias kameras nugarėlėje, o dvi iš jų – teleobjektyvai.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Jau tapo įprasta, kad vienas iš jų siūlo 3x optinį priartinimą, o antrasis yra periskopinis ir suteikia 10x priartinimo galimybę. Tačiau tai netrukus gali pasikeisti.

Remiantis naujausia informacija, kitąmet pasirodantis „Samsung Galaxy S24 Ultra“ išmanusis telefonas nebeturės teleobjektyvo su 3x optiniu priartinimu, o ši galimybė bus perkelta į periskopinę kamerą. Teigiama, kad 2024 metų bendrovės flagmanas pasiūlys teleobjektyvą, kuris turės ir 3x, ir 10x optinio priartinimo galimybę.

Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad iki šio išmaniojo telefono, kaip ir visos „Galaxy S24“ serijos pristatymo, liko kone metai. Tai reiškia, kad tokia informacija gali ir nepasitvirtinti, tačiau vertėtų pastebėti ir tai, jog pirmos kalbos apie tokius „Samsung“ flagmano pokyčius buvo pasirodę dar praėjusių metų pabaigoje.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas