Kitąmet sulauksime įspūdingo „Xiaomi“ flagmano: naudos neįtikėtiną įkrovimo technologiją, pilnas įkrovimas per mažiau nei 10 minučių

Kitąmet sulauksime įspūdingo „Xiaomi“ flagmano: naudos neįtikėtiną įkrovimo technologiją, pilnas įkrovimas per mažiau nei 10 minučių

Kinijos milžinė „Xiaomi“ yra vienas pagrindinių žaidėjų rinkoje, dirbančių su greito įkrovimo technologijomis. Šiai dienai bendrovė yra pristačiusi 120W įkrovimo sprendimą, tačiau pastaruoju metu nemažai dėmesio skiria jau esančių technologijų tobulinimui.

Remiantis šaltinių Kinijoje duomenimis, „Xiaomi“ testuoja įkrovimo sprendimą su daugiau nei 100W, siekiant įkrauti didesnės talpos baterijas. Pagrindinis tokių bandymų tikslas – optimizuoti įkrovimo greitį bei prailginti baterijos gyvavimo laikotarpį. Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie tokią technologiją nėra pateikiama.

Jau žinoma ir tai, jog naujasis sprendimas tikrai nebus pasiūlytas su „Xiaomi 12“ išmaniųjų telefonų serija. Kaip žinia, bazinis šios serijos modelis bus pristatytas dar šiemet, o „Xiaomi 12 Ultra“ turėtų debiutuoti kovo arba balandžio mėnesį su 120W greituoju įkrovimu. Realiausias variantas, jog naująją 100W technologiją gamintojas pasiūlys su „Xiaomi Mix 5“ flagmanu.

Tikėtina, kad pastarasis išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas antroje kitų metų pusėje, o tai kaip ir patvirtintų kalbas apie aukščiausios klasės produktus su itin sparčiomis įkrovimo technologijomis. Remiantis anksčiau pasirodžiusia informacija, daugiau tokių produktų „Xiaomi“ ketina pristatyti būtent antroje 2022 metų pusėje.

Priminsime, jog kiek anksčiau, „Xiaomi“ buvo pademonstravusi ir 200W greitojo įkrovimo technologiją, kuri buvo panaudota „Xiaomi 11 Pro“ modelyje. Perdaryta telefono versija buvo sėkmingai įkrauta iki 100 proc. vos per 8 minutes, o tai buvo pirmas kartas, kuomet tokie sprendimai leido įkrauti įrenginį greičiau nei per 10 minučių.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas