Kitąmet sulauksime nemažai pigesnių „Xiaomi“ telefonų: ruošiami du „Mi 12 Lite“ serijos modeliai

Kitąmet sulauksime nemažai pigesnių „Xiaomi“ telefonų: ruošiami du „Mi 12 Lite“ serijos modeliai

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-12-06, 19:17

Kinijos milžinė „Xiaomi“ jau ruošiasi naujiems metams, o tai sufleruoja ir informacija, kuri pasirodo apie bendrovės ketinamus pristatyti išmaniuosius telefonus. Visai neseniai, internete pasklido gandai apie „Mi 12 Lite“ ir „Mi 12 Lite Zoom“ įrenginius, kurie turėtų debiutuoti kartu su „Mi Mix 5“ flagmanu.

Niekam ne paslaptis, jog „Xiaomi“ kasmet pristato ne tik galingiausius flagmanus, tačiau tas pačias telefonų serijas papildo ir pigesniais modeliais, o būtent tokie ir turėtų būti naujieji „Xiaomi Mi 12 Lite“ ir „Mi 12 Lite Zoom“ modeliai.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Truffle Black (Juodas)

Remiantis „XiaomiUI“ pateikiama informacija, „Mi 12 Lite“ modelis turi kodinį pavadinimą „taoyao“, o jis galimai turės ir dvi skirtingas konfigūracijas. Teigiama, kad abi jos naudos „Qualcomm Snapdragon 778G“ arba „Snapdragon 780G+“ procesorius.

mi-12-lite-2

„Xiaomi Mi 12 Lite“ taip pat turės trigubą kamerą nugarėlėje, o pagrindinis objektyvas bus aprūpintas „Samsung ISOCELL GW3 CMOS“ sensoriumi. Jau žinoma, kad šis variantas turės 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška ir 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Xiaomi Mi 11 Lite Dual 128GB Boba Black (Juodas)

mi-12-lite-3

Kalbant apie „Mi 12 Lite Zoom“ variantą, pastarasis turi kodinį pavadinimą „zijin“. Dauguma pagrindinių šio modelio savybių turėtų būti identiškos kaip ir bazinio „Lite“ modelio, o tai reiškia, kad jis veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ arba „Snapdragon 780G+“ procesoriumi.

mi-12-lite-4

Pranešama, kad šios dvi naujienos, kartu su „Xiaomi Mi Mix 5“ išmaniuoju telefonu, turėtų debiutuoti kovo mėnesį. Abi „Lite“ versijos turėtų atkeliauti su „MIUI 13“ vartotojo sąsajos versija bei „Android 12“ operacine sistema.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas