Kodėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra subalansuota jaunam žmogui?

Partnerio turinys

2021-10-18, 11:15 (atnaujinta 2022-11-29, 01:03)

2 komentarai (-ų)
Kodėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra subalansuota jaunam žmogui?

Jaunimas didžiąją savo dienos dalį praleidžia naršydami ir naudodami įvairiausias programėles. Pastarosios ne tik skirtos pasilinksminti ar atsipalaiduoti, bet ir suteikia svarbiausios informacijos, užtikrina finansines bei sveikatos paslaugas. „AppGallery“, palyginus su kitomis programėlių parduotuvėmis rinkoje, egzistuoja dar ne taip ilgai, tad išsiskiria iš jų ypatingu dėmesiu į šiuolaikinį žmogų. Būtent todėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra tarsi subalansuota jaunam, moderniam ir naujovių ritmu gyvenančiam žmogui.

Programėlių parduotuvė „AppGallery“ šiandien veikia jau daugiau nei 170-yje pasaulio šalių ir gali pasigirti 530 mln. žmonių auditorija. Tokį populiarumą pavyko pasiekti tik dėl koncentruoto dėmesio kiekvienam iš vartotojų. Visgi jaunoji šios programėlių parduotuvės auditorija čia gali atrasti dar daugiau. Ypatingai, kalbant apie šiuolaikišką gyvenimo būdą. Kiekvienas iš „AppGallery“ besinaudojančių jaunų žmonių gali labai greitai, efektyviai ir, svarbiausia, patogiai susirasti ne tik populiariausias programėles, bet ir sužinoti apie naujausias programėlių tendencijas. Ir tai – tik vienas pavyzdžių.

Dalinamės keturiais aspektais, kurie labiausiai atspindi jaunimą masinančius „AppGallery“ teikiamus privalumus: 

Kategorijų gausa

Visi „AppGallery“ vartotojai, beieškantys naujų programėlių, gali mėgautis gerai apgalvotomis ir nustatymos paieškos kategorijomis.

„Huawei“ programėlių parduotuvėje randamos programėlės yra suskirstytos į 17 kategorijų, tad labai lengva orientuotis ir surasti tai, kas labiausiai atitinka mūsų poreikius. „AppGallery“ savo vartotojams gali pasiūlyti tiek bendrąsias kategorijas, skirtas, pavyzdžiui, naujienų skaitymui ar socialiniams tinklams, tiek ir labiau nišines, skirtas turizmui, mokymuisi ar apsipirkinėjimui. Gyvenant laiką taupančiame ir maksimaliai jį išnaudoti besistengiančiame pasaulyje toks programėlių suskirstymas yra itin naudingas.

Į vartotojų patogumą atsižvelgia ir programėlių kūrėjai. Pavyzdžiui, „AppGallery“ galima rasti jaunimui ypatingai aktualią ir patogumą užtikrinančią „DualSpace“ programėlė, kuri leidžia naudoti visas turimas socialinių tinklų paskyras („Facebook“, „Instagram“ ar „Messenger“) vienu metu, neperjungiant skirtingų paskyrų. Šios programėlės turėtojai yra visada pasiekiami ir įsitikinę, kad svarbiausių įvykių tikrai nepraleis.

Gyvenimo palengvinimas

Vartotojų patogumui iš „Huawei“ programėlių parduotuvės galima atsisiųst ir daugiau gyvenimą palengvinančių programėlių. Pavyzdžiui, skubančiam ir naujovių ieškančiam žmogui turėtų būti girdėta jau „AppGallery“ kurį laiką randama „Curve“ programėlė. Jos naudotojai gali savo mokėjimo korteles sujungti į vieną universalią „Curve“ kortelę ir pamiršti turimą fizinių kortelių krūvą. Prieš atsiskaitant jums tereikės išmaniajame įrenginyje pasirinkti, kurios iš turimų kortelių balansą norite naudoti. Taigi, šiandien nuėjus apsipirkti ar išgerti kavos galima už pirkinius atsiskaityti „Huawei“ telefonu bekontakčiu būdu.

Akcijos ir specialūs pasiūlymai

Nuolaidos ir akcijos ilgus metus vartotojus gundė apsipirkti mums visiems puikiai pažįstamose fizinėse parduotuvėse. Visgi tokių pat naudingų ir patrauklių pasiūlymų virtualioje erdvėje tikrai trūko. Panašu, kad šią terpę pagaliau užpildo „AppGallery“ ir programėlių kūrėjų pasiūlymai.

Vartotojai, naudojantys „AppGallery“ programėles, gali tikėtis dažnų akcijų arba netikėtų staigmenų. Pavyzdžiui, žaidimų programėlių turėtojai nuolat gauna personalizuotus pasiūlymus bei kuponus, kuriuos galima panaudoti įsigyjant žaidime siūlomus priedus ar įrankius. Be to, programėlių parduotuvėje galima gauti ir realius prizus. Pavyzdžiui, speciali akcija, kurios metu, atsisiuntus į savo telefoną „AppGallery“ programėles, galima gauti nemokamos „Vero Cafe“ kavos. Tokiais prizais galima džiaugtis ir kartu su kitais. Juk puodelis kavos – tai dar viena proga susitikti su savo draugais ir artimaisiais.

Vietinės programėlės

Vienas iš kertinių „Huawei“ tikslų yra suteikti ir kurti paslaugas, kurios būtų naudingos vietinėms bendruomenėms. Todėl „AppGallery“ nuolat palaiko bendradarbiavimą su turinio kūrėjais iš visų pasaulio regionų.

„AppGallery“ vartotojai vertina ne tik masiškai vartojamas programėles, bet ir vietines, sukurtas atliepti konkretaus regiono poreikius ar interesus. Programėlių parduotuvės kūrėjai tikisi, kad vietiniai kūrėjai sustiprins ryšius su skirtingomis klientų grupėmis. Nenuostabu, kad vietinės programėlės jaunimui yra ypač svarbios. Juk būtent jauni žmonės yra labiausiai linkę dalintis savo įspūdžiais ir emocijomis. Tad lokalios programėlės jaunimui – tai galimybė sekti aktualiausias madas ir tendencijas kartu su bičiuliais.

Europoje ir Lietuvoje ypatingo populiarumo susilaukusi „Vinted“ programėlė tik patvirtina minėtą taisyklę. Lietuvių sukurta programėlė yra bene mėgstamiausias jaunimo būdas pirkti ar parduoti dėvėtus drabužius bei kitus daiktus. Ši programėlė tampa vis aktualesne, nes šiandien vartotojai siekia išsiskirti ir atrodyti madingai nepamirštant tvarumo.

Nuolat auganti aplinka

Nuo „AppGallery“ pristatymo praėjo tik aštuoniolika mėnesių, tačiau ši programėlių parduotuvė jau spėjo užkariauti didelę dalį technologijų rinkos ir tapo viena iš labiausiai patikimų programėlių parduotuvių.

Tokia sparčiai auganti programėlių parduotuvė kaip „AppGallery“ savo vartotojus stebina kiekvieną dieną. Kasdien atnaujinamas bei pildomas ne tik programėlių sąrašas, bet ir pačios programėlės. Taigi, net ir kasdien lankantis programėlių parduotuvėje galima tikėtis atrasti kažką naujo. Toks pastovus tobulėjimas ir augimas puikiai asocijuojasi su kiekvieno modernaus žmogaus gyvenimo ritmu.

2 komentarų

Gintaras

Kadangi nėra rimtų programėlių (tokių, kaip banko), tai sako čia subalansuota jaunam žmogui. Nejuokinkit.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Buvę darbuotojai ir toliau kritikuoja „Microsoft“: kompanija sulaukė aštrios kritikos dėl planuojamo pakeitimo, susijusio su reklamų rodymu

Lukas Snarskis

2024-04-20, 14:55

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Buvę darbuotojai ir toliau kritikuoja „Microsoft“: kompanija sulaukė aštrios kritikos dėl planuojamo pakeitimo, susijusio su reklamų rodymu

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Kadangi oficialiai palaikomi procesoriai yra gana modernūs, žmonės iš savo kompiuterių su „Windows 11“ paprastai tikėjosi didesnio našumo. Nors SSD diskas nėra privalomas, dauguma sistemų šiais laikais jį turi ir čia taip pat negalima kaltinti naudotojų lūkesčių, nes pati „Microsoft“ teigė, kad būtent tam ir buvo sukurta ši platformos versija.

Nepaisant viso to, naudotojai ir toliau skundžiasi, kad jų kompiuteriai su „Windows“ tiesiog nėra pakankamai spartūs net ir palyginti galingose sistemose. Todėl daugelis nusprendė pereiti prie „Linux“, kuri gauna didžiulį AES šifravimo našumo padidinimą, arba naudoti patobulintas „Windows 11“ versijas.

Buvęs „Microsoft“ inžinierius Andy Youngas yra vienas iš tų, kurie pastebėjo, kad „Windows 11“ yra lėta ir nusprendė pasiskųsti Redmondo milžinei. A.Youngas pastebi, kad jis turi 1 600 eurų kainuojantį kompiuterį su 128 GB operatyviosios (RAM) atminties, tačiau „Start“ meniu veikimas yra „komiškai prastas“.

Praėjus vos keletui dienų po A.Youngo kritikos į buvusio darbdavio stovyklą – pasisakė ir buvęs ‚Microsoft“ vartotojo patirties (UX) vadovas Jensenas Harrisas. Kaip ir A.Youngas, jis socialiniame tinkle „X“ sarkastišku tonu išreiškė nusivylimą ir nepritarimą naujajai skelbimų sistemai, kurią „Microsoft“ testuoja naujausioje operacinės sistemos versijoje.

J.Harriso tviterio žinutė buvo tiesioginis atsakas į „The Verge“ pranešimą apie šią naujieną, kurioje buvo pažymėta, kad „Microsoft“ eksperimentuoja su reklamomis „Windows“ operacinėje sistemoje jau daugiau nei 10 metų".

Buvusio „Microsoft“ atsakas leidžia manyti, kad jis ne visai patenkintas tuo, kaip šiuo metu vyksta bendrovėje, nes iš jos išėjo prieš dešimtmetį. Todėl „Microsoft“ tai dvigubas smūgis, nes ji sulaukė priekaištų dėl dabartinių „Windows“ vartotojo sąsajos ir UX sprendimų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas