Kodėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra subalansuota jaunam žmogui?

Kodėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra subalansuota jaunam žmogui?

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-10-19, 10:57

Jaunimas didžiąją savo dienos dalį praleidžia naršydami ir naudodami įvairiausias programėles. Pastarosios ne tik skirtos pasilinksminti ar atsipalaiduoti, bet ir suteikia svarbiausios informacijos, užtikrina finansines bei sveikatos paslaugas. „AppGallery“, palyginus su kitomis programėlių parduotuvėmis rinkoje, egzistuoja dar ne taip ilgai, tad išsiskiria iš jų ypatingu dėmesiu į šiuolaikinį žmogų. Būtent todėl programėlių parduotuvė „AppGallery“ yra tarsi subalansuota jaunam, moderniam ir naujovių ritmu gyvenančiam žmogui.

Programėlių parduotuvė „AppGallery“ šiandien veikia jau daugiau nei 170-yje pasaulio šalių ir gali pasigirti 530 mln. žmonių auditorija. Tokį populiarumą pavyko pasiekti tik dėl koncentruoto dėmesio kiekvienam iš vartotojų. Visgi jaunoji šios programėlių parduotuvės auditorija čia gali atrasti dar daugiau. Ypatingai, kalbant apie šiuolaikišką gyvenimo būdą. Kiekvienas iš „AppGallery“ besinaudojančių jaunų žmonių gali labai greitai, efektyviai ir, svarbiausia, patogiai susirasti ne tik populiariausias programėles, bet ir sužinoti apie naujausias programėlių tendencijas. Ir tai – tik vienas pavyzdžių.

Dalinamės keturiais aspektais, kurie labiausiai atspindi jaunimą masinančius „AppGallery“ teikiamus privalumus: 

Kategorijų gausa

gaming-press-release

Visi „AppGallery“ vartotojai, beieškantys naujų programėlių, gali mėgautis gerai apgalvotomis ir nustatymos paieškos kategorijomis.

„Huawei“ programėlių parduotuvėje randamos programėlės yra suskirstytos į 17 kategorijų, tad labai lengva orientuotis ir surasti tai, kas labiausiai atitinka mūsų poreikius. „AppGallery“ savo vartotojams gali pasiūlyti tiek bendrąsias kategorijas, skirtas, pavyzdžiui, naujienų skaitymui ar socialiniams tinklams, tiek ir labiau nišines, skirtas turizmui, mokymuisi ar apsipirkinėjimui. Gyvenant laiką taupančiame ir maksimaliai jį išnaudoti besistengiančiame pasaulyje toks programėlių suskirstymas yra itin naudingas.

Į vartotojų patogumą atsižvelgia ir programėlių kūrėjai. Pavyzdžiui, „AppGallery“ galima rasti jaunimui ypatingai aktualią ir patogumą užtikrinančią „DualSpace“ programėlė, kuri leidžia naudoti visas turimas socialinių tinklų paskyras („Facebook“, „Instagram“ ar „Messenger“) vienu metu, neperjungiant skirtingų paskyrų. Šios programėlės turėtojai yra visada pasiekiami ir įsitikinę, kad svarbiausių įvykių tikrai nepraleis.

Gyvenimo palengvinimas

Vartotojų patogumui iš „Huawei“ programėlių parduotuvės galima atsisiųst ir daugiau gyvenimą palengvinančių programėlių. Pavyzdžiui, skubančiam ir naujovių ieškančiam žmogui turėtų būti girdėta jau „AppGallery“ kurį laiką randama „Curve“ programėlė. Jos naudotojai gali savo mokėjimo korteles sujungti į vieną universalią „Curve“ kortelę ir pamiršti turimą fizinių kortelių krūvą. Prieš atsiskaitant jums tereikės išmaniajame įrenginyje pasirinkti, kurios iš turimų kortelių balansą norite naudoti. Taigi, šiandien nuėjus apsipirkti ar išgerti kavos galima už pirkinius atsiskaityti „Huawei“ telefonu bekontakčiu būdu.

Akcijos ir specialūs pasiūlymai

huawei-atskleide-daugiau-detaliu-apie-savo-kuriama-google-paslaugu-alternatyva-huawei-appgallery

Nuolaidos ir akcijos ilgus metus vartotojus gundė apsipirkti mums visiems puikiai pažįstamose fizinėse parduotuvėse. Visgi tokių pat naudingų ir patrauklių pasiūlymų virtualioje erdvėje tikrai trūko. Panašu, kad šią terpę pagaliau užpildo „AppGallery“ ir programėlių kūrėjų pasiūlymai.

Vartotojai, naudojantys „AppGallery“ programėles, gali tikėtis dažnų akcijų arba netikėtų staigmenų. Pavyzdžiui, žaidimų programėlių turėtojai nuolat gauna personalizuotus pasiūlymus bei kuponus, kuriuos galima panaudoti įsigyjant žaidime siūlomus priedus ar įrankius. Be to, programėlių parduotuvėje galima gauti ir realius prizus. Pavyzdžiui, speciali akcija, kurios metu, atsisiuntus į savo telefoną „AppGallery“ programėles, galima gauti nemokamos „Vero Cafe“ kavos. Tokiais prizais galima džiaugtis ir kartu su kitais. Juk puodelis kavos – tai dar viena proga susitikti su savo draugais ir artimaisiais.

Vietinės programėlės

Vienas iš kertinių „Huawei“ tikslų yra suteikti ir kurti paslaugas, kurios būtų naudingos vietinėms bendruomenėms. Todėl „AppGallery“ nuolat palaiko bendradarbiavimą su turinio kūrėjais iš visų pasaulio regionų.

„AppGallery“ vartotojai vertina ne tik masiškai vartojamas programėles, bet ir vietines, sukurtas atliepti konkretaus regiono poreikius ar interesus. Programėlių parduotuvės kūrėjai tikisi, kad vietiniai kūrėjai sustiprins ryšius su skirtingomis klientų grupėmis. Nenuostabu, kad vietinės programėlės jaunimui yra ypač svarbios. Juk būtent jauni žmonės yra labiausiai linkę dalintis savo įspūdžiais ir emocijomis. Tad lokalios programėlės jaunimui – tai galimybė sekti aktualiausias madas ir tendencijas kartu su bičiuliais.

Europoje ir Lietuvoje ypatingo populiarumo susilaukusi „Vinted“ programėlė tik patvirtina minėtą taisyklę. Lietuvių sukurta programėlė yra bene mėgstamiausias jaunimo būdas pirkti ar parduoti dėvėtus drabužius bei kitus daiktus. Ši programėlė tampa vis aktualesne, nes šiandien vartotojai siekia išsiskirti ir atrodyti madingai nepamirštant tvarumo.

Nuolat auganti aplinka

huawei-populiarina-appgallery-siulo-iki-100-pajamu-programeliu-kurejams

Nuo „AppGallery“ pristatymo praėjo tik aštuoniolika mėnesių, tačiau ši programėlių parduotuvė jau spėjo užkariauti didelę dalį technologijų rinkos ir tapo viena iš labiausiai patikimų programėlių parduotuvių.

Tokia sparčiai auganti programėlių parduotuvė kaip „AppGallery“ savo vartotojus stebina kiekvieną dieną. Kasdien atnaujinamas bei pildomas ne tik programėlių sąrašas, bet ir pačios programėlės. Taigi, net ir kasdien lankantis programėlių parduotuvėje galima tikėtis atrasti kažką naujo. Toks pastovus tobulėjimas ir augimas puikiai asocijuojasi su kiekvieno modernaus žmogaus gyvenimo ritmu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Gintaras

Kadangi nėra rimtų programėlių (tokių, kaip banko), tai sako čia subalansuota jaunam žmogui. Nejuokinkit.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas