Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Kol kiti gamintojai verkia, „Apple” lobsta": šiemet parduos galvoje netelpantį „iPhone” skaičių

Kol kiti gamintojai verkia, „Apple” lobsta": šiemet parduos galvoje netelpantį „iPhone” skaičių

Leonardas Sindaravičius

2021-04-09, 09:00

Pasak investicijų įmonės „Wedbush Securities“ analitiko Dan Ives, per 2021-uosius finansinius metus „Apple“ tikėtina, kad bus pardavusi 240-250mln. „iPhone“ įrenginių. Jei jis neklysta, Silicio slėnyje įsikūrusi technologijų lyderė sulaužys savo pačios pardavimų rekordą - 2015-aisiais parduotus 231mln. išmaniųjų telefonų.

„Nors „Wall Street“ tikina, kad „iPhone“ bus pardavusi apie 220mln. mobiliųjų įrenginių, mūsų manymu, remiantis pirmos metų pusės duomenimis, „Apple“ pardavimai neturėtų kristi. Jei bus parduota daugiau nei 240mln. telefonų, kompanija bus gerokai viršijusi savo 2015-ųjų pardavimų rekordą,“ - teigia Ives. Pasak jo, net 350 milijonų „iPhone“ naudotojų visame pasaulyje šiuo metu svarsto apie telefono pakeitimą, o tai gali nuvesti prie „beprecedenčio atnaujinimo ciklo“ vėliau šiais metais.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Jei analitiko spėjimas pasitvirtins, „iPhone 12“ taps populiariausiu „Apple“ išmaniuoju telefonu nuo „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ laikų. Pastarieji debiutavo 2014-aisiais ir siūlė radikalų pokytį po „iPhone 5“ - rinkos poreikis didesnį ekraną turinčiam telefonui buvo neginčijamas.

Viena rinka, kurioje „iPhone“ dominuoja praktiškai be konkurencijos yra JAV - savo namų šalyje „Apple“ nė nereikia stengtis, kad parduotų naujausią produktą. Tačiau bet kuris gamintojas, norintis padaryti ryškesnę įtaką savo pardavimų skaičiams žino, kad taikytis svarbiausia ne kur kitur, o į Kinijos rinką. „Apple“ tai žino ir stengiasi pritraukti kuo daugiau naudotojų šioje Azijos šalyje.

518331356

Kinijos išmaniųjų telefonų rinka yra tokia konkurencinga, kad net pasaulinę reputaciją praradusi „Huawei“ išlaiko nemažą dalį vartotojų. Tam, kad pritrauktų daugiau žmonių į savo ekosistemą „Apple“ imasi neišvengiamų priemonių - mažina įrenginių kainas. Šiuo metu nuolaida taikoma „iPhone 12“ ir „iPhone 12 mini“ išmaniesiems telefonams JD.com parduotuvėje - vienoje didžiausių e-prekybos platformų Kinijoje.

Pasak pranešimų, perkant „iPhone 12“ akcijos metu galima sutaupyti 600 juanių (maždaug 77 eurų) - telefonas kainuoja maždaug €730. Tai kol kas didžiausia nuolaida pritaikyta „iPhone 12“ nuo pat šios serijos telefonų debiuto. Mažindama įrenginių kainas Kinijoje technologijų milžinė tikisi gerokai padidinti pardavimus didžiausioje pasaulyje išmaniųjų telefonų rinkoje.

Jei kompanijai pasiseks padidinti išmaniųjų telefonų pardavimus Kinijos rinkoje, naujas pardavimų rekordas bus neišvengiamas. Ar planas išdegs sužinosime tik metams artėjant prie pabaigos.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas