Kompatiškų telefonų gerbėjams tai patiks: „Vivo“ pristatė naująjį „V23e 5G“, kuris nustebins ne tik kameromis

Kompatiškų telefonų gerbėjams tai patiks: „Vivo“ pristatė naująjį „V23e 5G“, kuris nustebins ne tik kameromis

Leonardas Sindaravičius

„BBK Electronics“ grupei priklausanti išmaniųjų telefonų kompanija „Vivo“ šią savaitę pristatė daug naujų įrenginių, vienas iš jų - Tailando rinkoje pasirodęs „V23e 5G“. Telefone įmontuotas „MediaTek Dimensity 810“ procesorius, OLED tipo ekranas bei nebloga kameros sistema, turint omenyje, jog jo kaina vos apie €350.

gsmarena_002-1

„Vivo V23e 5G“ turi 6,44 colių įstrižainės ekraną - maždaug coliu didesnį už „iPhone 13 mini“. Ekrano viršuje šmėžuoja galingas 44 MP sensorius, tuo tarpu pagrindinė kamera galinėje dalyje yra 50 MP raiškos su f/1,8 diafragma. Galinės kameros sistemą papildo 8 MP itin plataus kampo bei 2 MP makro objektyvai.

Vivo Y72 5G 128GB Graphite Black (Juodas)

Įrenginyje įmontuota 4050 mAh baterija palaiko spartųjį įkrovimą 44W sparta, o šiam greičiui pasiekti reikalingas adapteris yra pridedamas pakuotėje. Vartotojo sąsajai naudojama „FunTouch OS 12“ - „Android 11“ pagrindu sukurta operacinė sistema, išlaikanti esmines pastarosios funkcijas.

vivo-v23e

Kaip didžioji dalis kitų „Vivo“ telefonų, šis gaminamas tik vienos versijos - su 8 GB operatyvios atminties ir 128GB saugyklos. Spalvų variantai taip pat nedaug skiriasi nuo kitų kompanijos siūlymų - „V23e 5G“ galima įsigyti juodos arba „Sunshine Coast“ spalvų. Pastaroji pasižymi kontrastingu rausvos ir mėlynos atspalvių žaismu.

Vivo V21 5G Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Vivo

Komentarai

Mindaugas

Kodėl jis kompaktiškas??? 160.9 x 74.3 x 7.4 mm su tokiais matmenimis jis gana didelis. Visiškai niekinis straipsnis.

G. S.

Šeši coliai su virš dar tikrai nedidelis,yra telefonų su 6,86 coliais ekranu ir net su6,9 colių lygiai. Pvz."CUbot","Infinix.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas