Telefonai

Laukiantiems 2024 metų „Samsung“ flagmano – gali tekti nusivilti: aiškėja kokiomis savybėmis pasižymės telefono kameros

Su „Galaxy 23 Ultra“ pristatymu „Samsung“ padarė esminius pokyčius savo flagmanų fotoaparatų skyriuje. Jis atkeliavo su atnaujinta pagrindine kamera ir turėjo daug skaičiavimo atlikimo išmanumo. Net asmenukių kamera šiame telefone buvo atnaujinta, tačiau panašu, kad „Galaxy S24 Ultra“ situacija nebus tokia pati.

Laukiantiems 2024 metų „Samsung“ flagmano – gali tekti nusivilti: aiškėja kokiomis savybėmis pasižymės telefono kameros

Bent jau taip rašoma naujausiame pranešime apie „Galaxy S24“ serijos kūrimą. Pranešimą pateikė „IceUniverse“, kuris, kaip žinoma, įprastai teikia patikimą ir tikslią informaciją, ir jame teigiama, kad „Samsung“ naudos tą pačią 200 MP kamerą savo naujos kartos flagmanuose.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Su ISOCELL HP2 jutikliu „Samsung“ su „Galaxy S24 Ultra“ gali pasiūlyti tik programinės įrangos patobulinimus. Nepamirškime paminėti, kad telefonas, kaip pranešama, naudos tą pačią 12MP „Sony“ kamerą kaip teleobjektyvą. Tai tas pats IMX754, kuris yra „Galaxy S23 Ultra“ su 3x optiniu priartinimu.

Situacija tokia pati ir su itin plačiu objektyvu. Tai reiškia, kad „Galaxy S24 Ultra“ naudos tą patį 12 MP „Sony IMX564“, esantį „S23 Ultra“. Tačiau yra vienas jutiklis, kurį „Samsung“ greičiausiai atnaujins telefone - tai būtų antrasis teleobjektyvas.

Teigiama, kad „Samsung“ naudos šiek tiek patobulintą „Sony IMX754+“ jutiklį, kuris pasiūlys 10 kartų optinį priartinimą. Nors „Samsung Galaxy S23 Ultra“ jau puikiai priartina nuotraukas, šis jutiklis gali pakelti viską į kitą lygį.

Dabar, nors ataskaitoje minimas tik „Galaxy S24 Ultra“, tas pats gali būti taikoma ir kitiems dviem šios serijos telefonams.

Taigi, pranešime iš esmės teigiama, kad pamatysime, kaip „Samsung“ atnaujins „Galaxy S24 Ultra“ 10x teleobjektyvą. Tai yra pirmas kartas, kai girdime, kad „Samsung“ akcentuoja priartinimo jutiklius naujos kartos įrenginiuose.

Ankstesniame „Sammobile“ pranešime teigiama, kad „Samsung“ naudos naują ISOCELL priartinimo jutiklį. Nors pranešimas šiek tiek prieštarauja naujausiai informacijai, nes joje teigiama, kad „S24 Ultra“ teleobjektyvui toliau naudos „Sony“ jutiklį, jis rodo tą pačią tendenciją. Bet kokiu atveju, „S23 Ultra“ yra telefonas su puikia kamera, tad didelių atnaujinimų trūkumas neturėtų paversti „S24 Ultra“ nevertu pirkti.

Visgi, tai nėra laikoma patvirtintais duomenimis, kol „Samsung“ oficialiai nepaskelbė kokios nors informacijos. Tad šias naujienas kol kas reikia vertinti skeptiškai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas