Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Laukiate itin pigaus „iPhone”? Deja, turime jus nuvilti

Laukiate itin pigaus „iPhone”? Deja, turime jus nuvilti

Ignas Petrikonis

2021-02-07, 12:00

„Apple” kartas nuo karto pirmoje metų pusėje išleidžia specialų „iPhone”, pasižymintį tam tikrais kompromisais ir tai kompensuojančia šiam gamintojui neįprastai nedidele kaina. Taip nutiko 2016 metais, kai buvo pristatytas „iPhone SE”, ir pernai, kai išvydome „iPhone SE (2020)”. Nors pertrauka tarp abiejų šios serijos modelių išleidimo buvo tikrai nemaža, dauguma vartotojų po pernai įvykusio pristatymo pradėjo tikėtis, jog pigiausio „iPhone” atnaujinimas galimai taps kasmetine „Apple” tradicija. Deja, panašu, kad taip neįvyks, o naujo „iPhone SE” teks palūkėti.

Remiantis „JP Morgan Chase” analitikų prognozėmis, trečios kartos „iPhone SE” modelio sulauksime tik 2022 metais, kadangi „Apple” planuoja telefoną iš esmės atnaujinti.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

iphone-11_6175-Edit

Specialistai prognozuoja, kad įkvėpta 2019 metais debiutavusio „iPhone 11” sėkmės kompanija rengiasi panaudoti šio modelio dizainą ir naujajam „iPhone SE”. Kitaip tariant, pigiausias bendrovės telefonas pagaliau atsisakys „Home” mygtuko, didelių rėmų priekinėje dalyje ir gaus modernesnį 6,1 colio įstrižainės LCD ekraną su išpjova, kurioje bus įtaisyti „FaceID” atrakinimui veidu reikalingi sensoriai.

Tačiau dizainas ir ekranas - dar ne viskas, kas bus pasiskolinta iš „iPhone 11”. Trečios kartos „iPhone SE” bus montuojamas tas pats 12MP pagrindinės ir itin plataus 120 laipsnių kampo kamerų duetas, kuris lyginant su dabartiniu modeliu bus didelis žingsnis ne tik universalumo, bet ir kokybės prasme.

cMoTNtvMD8wdTYp7Wd56V8-1200-80

Tiesą sakant, šįkart bus panaudota ta pati strategija, kaip ir ankstesniais metais - donoru pasirenkamas senesnis „Apple” flagmanas ir atnaujinami tik keli techniniai parametrai. Iš pastarųjų svarbiausias - „A14 Bionic” lustas, kuris šiuo metu diegiamas „iPhone 12” serijoje. Turint galvoje modernią 5nm gamybos technologiją ir tai, kad kol kas šiam procesoriui galia prilygti negali jokia „Android” išmaniuosiuose esanti mikroschema, toks sprendimas neturėtų liūdinti - net ir 2022 metais „A14 Bionic” užtikrins puikią spartą.

Vis dėlto analitikai abejoja dėl kito labai svarbaus parametro - 5G ryšio palaikymo. Šios kartos tinklo infrastruktūra pastaraisiais metais smarkiai išsiplėtė, o jos palaikymas pamažu pasiekia ne tik aukščiausios ar vidutinės, bet ir biudžetinės klasės telefonus. Nepaisant to, spėjama, kad „Apple” atsisakys „iPhone SE 3” atsisakys 5G ryšio modemo ir antenų, taip siekdama maksimaliai sumažinti kainą.

Pabrėžiame, kad ši informacija dar nėra patvirtinta „Apple”, todėl ją reikėtų vertinti kritiškai. Kita vertus, turint galvoje niekaip nemažėjančius „iPhone 11” pardavimus, tikrai labai realus, jog šiemet atnaujinto „iPhone SE” nesulauksime.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas