Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Lenovo” į laisvę paleido telefonų monstrą: geriausi parametrai, dvi įkrovimo jungtys ir vos €475 kaina

„Lenovo” į laisvę paleido telefonų monstrą: geriausi parametrai, dvi įkrovimo jungtys ir vos €475 kaina

Ignas Petrikonis

2021-04-10, 20:37

„Lenovo” prieš porą dienų iškilmingai pristatė tai, ką vadinti telefonu sunkiai apsiverčia liežuvis - „Lenovo Phone Duel 2”. Šis į žaidėjus nutaikytas yra įspūdingas visomis prasmėmis - išskirtinis dizainas, dvi baterijos, dvi įkrovimo jungtys, sparčiausias procesorius, neišsemiami kiekiai atminties ir visa tai - už nesuvokiamai mažą 475 eurų sumą.

Lenovo_Legion_Phone_Duel_2_Ultimate_Black_04

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Kas iš karto leidžia spėti, jog reikalų turime su ypatingu gaminiu, yra išskirtinį išvaizda. Telefono dizainui parinkta horizontali komponuotė - gamintojas tikisi, kad „Lenovo Phone Duel 2” nuolat bus rankose tų, kurie retai atsiplėšia nuo žaidimų. Korpusą tarsi į dvi dalis dalina tarp jų įsiterpusi juoda sekcija, kuri yra šiek tiek išsikišusi ir atrodo lyg nedidelis kalnelis. Jame rasime spalvingą logotipą, kameras ir vieną aušintuvo angą ir paslėptą oro paėmimo angelę. Iš abiejų kalnelio pusių galima rasti du jutiklinius mygtukus, kurie naudingi žaidimuose - pastariesiems kompaniją palaiko dar du konsolės pultelį primenantys pečių klavišai (angl. shoulder buttons) įrenginio dešiniajame šone.

Lenovo-Legion-Phone-Duel-2_Octa-Trigger-with-hands-1-e1617741164226-1024x652

Pasak „Lenovo”, toks dizainas pasirinktas neatsitiktinai - telefono viduryje sutelkta dviguba aušinimo sistema, kurią sudaro du besisukantys aušintuvai (vienas įsiurbia orą į korpuso vidų, kitas - išpučia) ir tradiciškesnė skysčio kamera, padeda užtikrinti, jog vartotojo rankos nekais ir netgi nejus šilumos. Prasmę turi ir po įjungimo metu sumontuota iš korpuso pakylanti asmenukių kamera - ji leis savo žaidimo procesą transliuojantiems žaidėjams filmuoti ir savo veidą. Žinoma, puikios asmenukių kokybės laikant įrenginį vertikaliai nereikėtų tikėtis.

legion-phone-duel-2-2291809

Priekinėje dalyje randame didelės 6,92 colio įstrižainės „Samsung E4 AMOLED” ekraną, kurio rezoliucija siekia 2460x1080 pikselių. Jo maksimalus atsinaujinimo dažnis 144Hz, o lietimų registravimo - net 720Hz. Pastarasis dalykas pravers veiksmo žaidimų fanams, kuriems svarbu, jog virtualus šautuvas iššautų kuo greičiau, nuo mygtuko paspaudimo. Maksimalus šviesumas siekia 1300 nitų, o ekraną nuo įbrėžimų saugo senas „Gorilla Glass 5” stiklas - viena iš nedaugelio vietų, kur kompanija nusprendė pataupyti.

Lenovo-Legion-Phone-Duel-2_SD8885G_SoC-graphic-e1617741189580-1024x358

Viduje staigmenų ne tiek ir daug. Kaip ir galima tikėtis, čia įtaisytas visų šiųmečių flagmanų širdis - galingasis „Snapdragon 888” lustas, kuris šiame modelyje dėl itin efektyvios aušinimo sistemos turėtų demonstruoti brangesniems nešiojamiems kompiuteriams prilygstančius galios rezultatus. Prie to prisideda ir marios operatyviosios atminties - nuo 12GB baziniame modelyje iki 18GB brangiausioje versijoje. Vidinės talpyklos dydis varijuoja nuo 256GB iki 512GB.

1617977406_Lenovo-Legion-Phone-Duel-2-is-a-console-in-the-1200x900

Kamerų fronte tikėtis stebuklų, turint galvoje telefono paskirtį, būtų naivu. Nugarėlėje montuojami vos du sensoriai - 64MP f/1.9 pagrindinis ir 16MP f/2.2 itin plataus 123° kampo. Čia nėra jokių gylio, makro ar net priartinimui skirtų jutiklių - tik tai, kas būtina. Priekinė kamera tuo metu yra neįprastai didelės 44MP raiškos.

Švelniai tariant, vidutinišką kamerų komplektą kompensuoja garso patirtis. „Lenovo Phone Duel 2” įdiegti net du linijiniai vibracijos motoriukai, kurie dar labiau sustiprins žaidimų patirtį ir užtikrins, kad nepraleistumėte jokio pranešimo ar skambučio. Priekinėje dalyje taip pat įrengti stereo garsiakalbiai, palaikantys „Dolby Atmos”. Be to, įrenginyje yra net 4 mikrofonai su triukšmo slopinimo funkcija ir net 2 stiprintuvai.

phondeee

Visgi bene įdomiausias aspektas yra išmaniojo baterija. Specifikacijų lape žymimą 5500mAh talpą sudaro du atskiri 2750mAh akumuliatoriai - toks sprendimas priimtas, kadangi atskyrus baterijas kiekvieną jų galima krauti didesne galia. Tai pasiekti padeda ir dvi atskirtos USB-C jungtys - viena yra įprastoje vietoje apatinėje dalyje, o kita - kairiajame šone. Prijungus du 45W įkroviklius arba vieną 90W su dviem lizdais, galima pasiekti įspūdingą 90W pajėgumą ir vos keliolika minučių trunkanti įkrovimo procesą. Tiesa, pakuotėje pridedamas tik 65W blokelis - norint įkrauti abi baterijos dalis nebūtina jungti dviejų laidų, pakaks ir vieno, tiesiog įkrovimo procesas bus lėtesnis.

phoneduel-batt

Pirkėjams bus siūlomos dvi korpuso spalvos - „Ultimate Black” ir „Titanium White”, o prekyba Europos regione turėtų prasidėti jau gegužę. Gaila tik tai, kad Kinijos rinkai skirta bazinė 8GB RAM ir 128GB versija kainuos vos 475 eurus, o Senajame žemyne siūlomas pigiausias 12GB/256GB variantas atsieis visus 799 eurus. Už brangiausią konfigūraciją teks pakloti net 999 eurus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas