Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Lietuvių pamėgtą paskalų kanalą planuoja įsigyti „Microsoft”: minima įspūdinga suma

Lietuvių pamėgtą paskalų kanalą planuoja įsigyti „Microsoft”: minima įspūdinga suma

Rokas Gaidys

2021-03-24, 12:40

Prieš beveik šešerius metus San Fransiske buvo įkurta „Discord” bendravimo platforma, kurią ypač pamėgo vaizdo žaidimų fanai, o Lietuvoje ir kai kuriose kitose šalyse - ištroškusieji paskalų apie vietines garsenybes ar svarbius visuomenės įvykius. Ji suteikia galimybę su kitais jos naudotojais bendrauti vaizdo įrašais, garsu ar paprasčiausiomis žinutėmis. „Discord“ populiarumas yra tikrai neginčytinas dalykas, o ypač jį padidino pandemijos laikotarpis, kurio metu žmonės buvo tiesiog priversti užsibarikaduoti namuose. Šiuo metu ši platforma gali pasigirti daugiau nei 100 milijonų mėnesinių vartotojų, kurie po mažu keičia jos formatą iš vaizdo žaidimų mėgėjų komunikacijos priemonės į vietą, kurioje bet kas gali bendrauti.

discord-store

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Jau kurį laiką sklandė kalbos apie galimą „Discord“ pardavimą, o dabar panašu, kad tuo susidomėjo Amerikos technologijų gigantė „Microsoft“, tačiau jokios informacijos, kuri tai patvirtintų dar nėra, nes visos tokios kalbos šiuo metu vyksta privačiai. Abiejų įmonių atstovai atsisako komentuoti šią situaciją, tačiau „VentureBeat“ paskelbė, kad „Discord“ savininkai pradėjo kalbas apie galimą pardavimą.

discordapp-xhd-wte

Tai būtų tikrai ne pirmasis „Microsoft“ bandymas įsigyti milžinišką technologijų bendrovę ar platformą, nes be jau oficialiu tapusio „Bethesda“ pirkimo, jie dar pernai pateikė pasiūlymus „TikTok“ ir „Pinterest“ socialiniams tinklams. Greičiausiai jie taip bando išplėsti savo „Xbox Game Pass“ prenumeratą, nes tai būtų dar vienas papildomas pliusas visiems jos naudotojams. Pirminiais duomenimis, „Discord“ įsigijimas gali atsieiti „Microsoft“ net 10 milijardų JAV dolerių. „Bloomberg“ analitikas M. Kanterman teigia, kad tai būtų puiki galimybė pridėti „Discord“ premium lygio prenumeratą „Nitro“ visiems „Game Pass“ naudotojams. Pasak jo, tai tikrai padėtų padidinti dabartinį vartotojų skaičių, kuris siekia 18 milijonų.

TTx6SXk6uQvBvSkaYXWoSc

Apskritai, paskutiniu metu „Microsoft“ bando pakeisti požiūrį iš savo „Game Pass“, tai yra iš vaizdo žaidimų kaip produktų į labiau programinės įrangos ir įvairių paslaugų teikimą. Būtent tai ir pabrėžė „Xbox“ vadovas P. Spencer per oficialų „Series X/S“ konsolių pristatymą. Nėra aišku ar toks sprendimas yra pats geriausias, bet panašu, kad būtent tokiu keliu jie ir juda.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas