Lietuvių pamėgtas biudžetinis „Xiaomi” telefonas sulauks pamainos: ruošiamas galingesnis, bet toks pat pigus „Poco X3 Pro”

Lietuvių pamėgtas biudžetinis „Xiaomi” telefonas sulauks pamainos: ruošiamas galingesnis, bet toks pat pigus „Poco X3 Pro”

Pernai, kaip ir kiekvienais metais, surengėme tradicinius „Telefonai.eu metų telefono rinkimus”, kuriuose „Metų vertės” nominaciją pelenė „Xiaomi” dukterinės kompanijos telefonus „Poco X3”. Kitaip tariant, jį paskelbėme geriausią kainos/kokybės santykį siūlančiu išmaniuoju telefonu 2020 metais. Panaši sėkmė gamintoją lydėjo ir kitose rinkose, todėl buvo nuspręsta išleisti galingesnę šio modelio versiją - „Poco X3 Pro”.

Telefonas dar kol nėra pristatytas, tačiau tai turėtų įvykti per artimiausias savaites. Tai žinome todėl, kad išmanusis jau buvo sertifikuotas visose pagrindinėse organizacijose - FCC, NBTC, BIS ir SIRIM - taip įvyksta prieš pat įrenginio debiutą. Gera žinia ir tai, kad apie „Poco X3 Pro” pasirodė praktiškai visa pagrindinė informacija, pradedant specifikacijomis ir baigiant kaina.

„Poco X3 Pro” dizainas kol kas nėra žinomas, bet spėjama, kad gamintojas išlaikys senojo modelio formas, bet pasiūlys šiek tiek kitokio atspalvio spalvas - mėlyną, juodą ir bronzinę. Panašiai nutiks ir su ekranu - jis ir toliau bus IPS technologijos, FHD+ raiškos ir pasižymės vienu pagrindinių „X3” privalumų - 120Hz atsinaujinimo dažniu.

Užtat telefono viduje turėtų būti montuojamas daug galingesnis „Snapdragon 860” lustas. Šis procesorius dar kol kas taip pat nėra pristatytas, bet žinoma, kad jis bus galingesnė 2019 metais flagmanuose karaliavusio „Snapdragon 855+” versija. Tai reiškia, jog „Poco X3 Pro” nebus neįveikiamų žaidimų ar programų ir jis veiks juntamai sparčiau už biudžetinę „Snapdragon 732G” mikroschemą turintį „Poco X3”. Pasak šaltinio, bus siūlomi du atminties variantai - 6GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties bei 8/256GB.

Kamerų fronte taip pat lauke šiokių tokių atnaujinimų, tačiau kol kas neaišku kokių tiksliai. Laimė, „Poco”, remiantis turima informacija, „X3 Pro” turėtų išlikti didžiulė 5020mAh baterija.

Kalbant apie ganduose minimas kainas, jos atrodo tikrai labai gundančiai. 6/128GB variantas Europos rinkoje turėtų kainuoti 250 eurų, o 8/256GB versija - 300 eurų. Kaip jau minėjome, „Poco X3 Pro” debiutuoti turėtų dar šį mėnesį.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas