Lietuvių pamėgtas telefonų gamintojas išpažino savo nuodėmes: paaiškėjo, kad taip pat lėtino savo įrenginius

Lietuvių pamėgtas telefonų gamintojas išpažino savo nuodėmes: paaiškėjo, kad taip pat lėtino savo įrenginius

TopCom.lt

Praėjusią savaitę tapo žinoma, kad „Xiaomi“ sumažina savo išmaniųjų telefonų našumą taip pat, kaip „Samsung“ su liūdnai pagarsėjusiomis žaidimų paslaugomis (GOS). Tai pranešė entuziastai, kurie eksperimentiškai patvirtino, kad vieno branduolio testų rezultatai sumažėjo 30%, o kelių branduolių – 15%.

Po savaitės bendrovė nusprendė paskelbti oficialų komentarą, kuriame pripažino „temperatūros valdymo strategijų taikymą“. Jos sukurtos taip, kad būtų galima optimaliai naudotis prietaisu, ypač naudojant „sunkiasvores“ programėles.

Xiaomi20telefonai_2021-04-26-213744

Tuo pačiu metu bendrovė nenurodė, ar tai taikoma visiems jos išmaniesiems telefonams, ar apribojimas nustatytas tik aukščiausios kokybės modeliams su galinga ir „karšta“ aparatūra. Taip pat nežinoma, ar „Xiaomi“ planuoja įgyvendinti galimybę išjungti šias „strategijas“ taip, kaip „Samsung“ padarė „One UI 4.1“. Visas Xiaomi pareiškimo tekstas yra žemiau:

„Xiaomi taiko temperatūros valdymo strategijas, kad užtikrintų optimalią gaminio patirtį, ypač naudojant daug išteklių reikalaujančias programas, kurios dažnai naudojamos ilgą laiką. Daugelyje įrenginių siūlome tris veikimo režimus, leidžiančius vartotojams tiksliai suderinti našumo ir energijos vartojimo efektyvumo pusiausvyrą. Sistemos lygmeniu, optimizuojant programos veikimą, atsižvelgiama į daugelį svarbių veiksnių, tokių kaip energijos suvartojimas, našumas ir šiluminis poveikis.

Best_xiaomi

Kaip jau minėjome, analogiškus veiksmus atlikdavo ir „Samsung“. Priminsime, jog Pietų Korėjos milžinė reaguodama į šią situaciją, aiškino, jog „Games Optimization Service“ yra naudojama tam, kad apsaugoti kompanijos įrenginius nuo perkaitimo. Nepaisant to, kompanijos atstovai patvirtino apie artėjantį sistemos atnaujinimą, kuris vartotojams pasiūlys specialią funkciją. „Samsung“ žada, kad bus pridėtas specialus mygtukas, kurį aktyvavus bus siekiama išgauti geriausią įmanomą veikimą, neatsižvelgiant į jokius kitus kriterijus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas