Lietuvių pamėgto gamintojo išsišokimas: nusprendė sudrumsti „Samsung“ ramybę

Lietuvių pamėgto gamintojo išsišokimas: nusprendė sudrumsti „Samsung“ ramybę

Lukas Snarskis

Šiandien Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ rengia spaudos konferenciją, kurios metu ketina pristatyti naujausius savo produktus. Tarp šios dienos naujienų išvysime „Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“, o taip pat ir naują išmanųjį laikrodį. Tačiau panašu, kad šiandien gali įvykti ir dar vienas pristatymas.

Nors anksčiau apie tai nebuvo girdėti jokių kalbų, tačiau vakar, antradienį, vakare Kinijos kompanija „OnePlus“ paskelbė, kad rengia spaudos konferenciją. Socialiniame tinkle „Twitter“ buvo pasidalinta sulenkiamo išmaniojo telefono nuotrauka ir paskelbta, kad renginys įvyks šiandien, rugpjūčio 11 dieną. Negana to, jo pradžia – tuo pačiu metu kaip ir „Samsung“ pristatymas.

OnePlus-flex

Tokios naujienos iš „OnePlus“ stovyklos – tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Iki šiol internete nebuvo pasirodžiusi jokia informacija apie bendrovės kuriamą sulenkiamą išmanųjį telefoną. Tiesa, jeigu atidžiau pažiūrėsite į „Twitter“ išplatintą įrašą, galima pastebėti, kad tai išties nėra sulenkiamas įrenginys, o tiesiog produktas, kuris turi du atskirus ekranus. Kaip bebūtų, kol kas jokios informacijos apie tai nėra ir vis dar išlieka neaišku ką sugalvojo „OnePlus“.

Reikėtų neatmesti varianto, jog Kinijos kompanijos vadovai nusprendė tiesiog pasišaipyti iš „Samsung“ ar tokiu būdu siekia sulaukti daugiau dėmesio. Vienu ar kitu atveju, visos kortos turėtų būti atverstos dar šiandien. Kaip jau minėjome, „OnePlus“ pristatymas turėtų įvykti tuo pačiu kaip ir „Unpacked“ renginys. Priminsime, kad „Samsung“ pristatymo pradžia – 17:00 val. Lietuvos laiku, o visą informaciją rasite mūsų portale.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas