Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Lietuvoje prasidėjo „iPhone 13“ telefonų prekyba: paaiškėjo kokius modelius ir spalvas renkasi daugelis

Lietuvoje prasidėjo „iPhone 13“ telefonų prekyba: paaiškėjo kokius modelius ir spalvas renkasi daugelis

Pranešimas spaudai

2021-10-08, 15:45

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pradėjo „Apple“ gerbėjų su nekantrumu lauktų „iPhone13“ flagmanų pardavimus. Operatoriaus klientai išankstinės prekybos metu daugiausia rinkosi „iPhone 13 Pro“ modelio telefonus bei tamsias jų spalvas.

„Neseniai pristatyti „Apple“ išmanieji sulaukė itin didelio susidomėjimo – šio gamintojo flagmanai mūsų klientų yra vieni mėgstamiausių. Pirmieji įrenginiai jau iškeliavo į iš anksto juos užsakiusių rankas arba laukia mūsų prekybos vietose“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Apple iPhone 13 128GB Pink (Rožinis)

Remiantis statistika, naujasis „iPhone 13“ sulaukė 17 proc. daugiau išankstinių užsakymų tarp operatoriaus klientų nei pernai pasirodęs flagmanas.

iphone-13-pro-max-1

Šiemet naujųjų flagmanų spalvų paletėje netrūko išraiškingų spalvų – raudona (angl. Product Red), rožinė (angl. Pink), auksinė (angl. Gold), tačiau lietuviai rinkosi nuosaikesnių tonų paletę. Populiariausių spalvų tope išankstiniuose užsakymuose vyravo juoda (angl. Midnight) ir grafito (angl. Graphite).

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite (Juodas)

Ypatingo klientų dėmesio sulaukė „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ išmaniųjų modeliai. Juos rinkosi 82 proc. iš anksto telefonus užsisakiusių „Tele2“ klientų – atitinkamai 45 proc. ir 37 proc. žmonių.

Operatoriaus pardavimų ekspertai pastebi, kad susidomėjimas „Pro“ serijos išmaniaisiais yra didelis, tad prekybos pradžioje jų pasiūla gali būti ribota. Pirmieji jų sulauks tik iš anksto užsisakę klientai.

iPhone-13-mini

Šiais metais „Apple“ atsisakė modelių su 64 GB talpos vidine atmintimi. Išankstinių užsakymų statistika rodo, kad šis sprendimas yra gerai pasvertas – ir pernai, ir šiemet žmonės dažniausiai rinkosi būtent 128 GB atminties įrenginius.

Nespėjusiems pateikti išankstinių užsakymų, nedidelę dalį „iPhone 13“, „iPhone 13 Mini“ modelių bus galima įsigyti didžiuosiuose „Tele2“ salonuose ir Vilniaus širdyje esančiame autorizuotame „Apple“ įrenginių serviso centre „Smart Master“.

Operatorius primena, kad atvykus į didžiuosius salonus būtina pateikti galiojantį galimybių pasą, dėvėti veido kaukes, išlaikyti saugų bent 1 m. atstumą, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei pasirūpinti rankų higiena.

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue (Mėlynas)

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Apple
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Apple iPhone 13

Apple iPhone 13

6,1 colio
3240 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Apple iPhone 13 mini

Apple iPhone 13 mini

5,4 colio
2438 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Apple iPhone 13 Pro

Apple iPhone 13 Pro

6,1 colio
3095 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Apple iPhone 13 Pro Max

Apple iPhone 13 Pro Max

6,7 colio
4373 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas