Liūdnos žinios iš „Samsung”: jos telefonų pardavimai šiemet nedžiugina

Liūdnos žinios iš „Samsung”: jos telefonų pardavimai šiemet nedžiugina

„Samsung” jau daugelį buvo nepajudinamas iš didžiausio telefonų gamintojo sosto. Jos iš ten nepajėgė išversti nei „Apple” su „iPhone”, ne vėliau rinką sudrebinęs „Xiaomi” su gausybe nebrangių modelių. Tiesa, šių metų vasarą dėl greičiau už Vakarus nuo pandemijos atsigavusios Kinijos rinkos trumpam didžiausiu telefonų gamintoju buvo tapusi „Huawei”, bet vėliau jai ir vėl teko tenkintis antrąja vieta. Visgi žinios iš „Samsung” stovyklos nėra optimistinės.

Šaltinis iš Pietų Korėjos praneša, kad kompanijai šiemet nepavyks pasiekti užsibrėžto tikslo parduoti 300 milijono telefonų ir tai bus pirmas kartas per 9 metus, kai bendrovė neįgyvendins numatyto pardavimų skaičiaus. Be to, skaičiuojama, jog nuo plano bus atsiliekama ganėtinai stipriai - numatoma, kad „Samsung” 2020 metais bus pardavusi vos 270 milijonų vienetų įrenginių.

Trečiojo šių metų ketvirčio pabaigoje Pietų Korėjos elektronikos milžinė patvirtino į parduotuves pristačiusi 189 milijonus telefonų, kas vis dar yra labai neblogas rezultatas, turint omenyje dėl pandemijos daugelyje pasaulio regionų smuktelėjusią ekonomiką, tačiau panašu, jog to nepakaks, norint pasiekti ganėtinai optimistinį vadovų suplanuotą skaičių. Kita vertus, natūralu, jog bendrovė tikėjosi šiek tiek padidinti pardavimus šiemet, kadangi pernai, remiantis įvairiais šaltiniais, „Samsung” sugebėjo parduoti net 296 milijonus telefonų.

Įdomu tai, kad neįvykdytas šių metų planas nė kiek negąsdina kompanijos vadovybės. Ji planuoja kitąmet parduoti net ne 300, o visus 307 milijonus įrenginių. Tokį optimizmą skatina daugelyje pasaulio regionų sparčiai besiplečianti 5G ryšio infrastruktūra ir „Samsung” kuriama daugybė nebrangių naująjį tinklo standartą palaikančių išmaniųjų telefonų. Taip pat kitąmet tikimasi dar didesnio sulenkiamą ekraną turinčių modelių populiarumo.

Skaičiuojama, kad 20 milijonų iš 307 sudarys pigiausi mygtukiniai telefonai, o likę bus išmanieji. Iš jų net 50 milijonų turėtų sudaryti kompanijos aukščiausios klasės modeliai.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 1

Tomas

Nors Samsung pajamos ir mažėjo iki 2016 metų lygio, tačiau vis tiek yra bent trečdaliu didesnės nei prieš dešimtmetį.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas