Mes tuoj neturėsime apie ką rašyti: „Samsung“ jungiasi į kovą su informacijos nutekintojais

Informacijos apie technologijų kompanijų kuriamus naujausius produktus nutekinimas – neatsiejama šios industrijos dalis. Internete nuolatos pasirodo įvairiausi gandai, kurie dažniausiai pasirodo tuomet, kai tam tikri produktai pasiekia masinės gamybos linijas. Tai būdinga daugeliui sričių, o ypatingai daug informacijos nutekėjimų pastebima išmaniųjų telefonų industrijoje.

Niekam ne paslaptis, jog didžiausi gamintojai nuo kuriamų produktų informacijos nutekinimo nukenčia labiausiai. Kalbos apie „Samsung“ ar „Apple“ kuriamas flagmanus pasirodo likus mėnesiams iki oficialių pristatymų. Pavyzdžiui, internete jau dabar sklinda kone visos „iPhone 13“ serijos įrenginių savybės, o taip pat pasirodė ir pirmosios kalbos apie „Galaxy S22“ flagmanus.

Apie tai, jog kovoti su informacijos nutekintojais yra nusiteikę „Apple“ vadovai rašėme dar praėjusią savaitę. Tuomet pasirodė pranešimai apie tai, jog įmonės darbuotojai privalės darbo aplinkoje nešioti specialias kameras, kurios padėtų užkirsti kelią duomenų nutekėjimui. Priemonių netrukus žada imtis ir „Samsung“ atstovai.

Pranešama, jog Pietų Korėjos milžinė išsiuntė perspėjimus visiems savo tiekėjams bei atlieka tyrimą, kurio metu siekia išsiaiškinti kurioje gamybos grandyje nuteka informacija apie dar nepristatytus produktus. „Samsung“ perspėjo savo tiekėjus ir dėl galimų autorinių teisių pažeidimų, o tai gali reikšti, kad daugelis informacijos netrukus gali visai išnykti. Žinoma, medijai tai neturės įtakos, tačiau akivaizdu, jog jau netrukus gandų skaičius apie šios bendrovės kuriamus produktus gerokai sumažės.

Daugelis išmaniųjų telefonų gamyboje dalyvaujančių bendrovių turi itin svarbią informaciją, kuri susijusi su kuriamu produktu. Siekdami ją apsaugoti, „Samsung“ atstovai ir atlieka pakeitimus, kurių pagrindinis akcentas – informacijos ir duomenų saugumas, griežta to kontrolė ir galimos nuobodos.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas