„Microsoft“ įkūrėjas atskleidė kokį sulenkiamą telefoną naudoja: pasirinkimas nustebins daugelį, sužinokite koks jis

„Microsoft“ įkūrėjas atskleidė kokį sulenkiamą telefoną naudoja: pasirinkimas nustebins daugelį, sužinokite koks jis

Lukas Snarskis

Billas Gatesas atskleidė kokį sulenkiamą išmanųjį telefoną naudoja. „Microsoft“ įkūrėjas „Reddit AMA“ sesijoje, kurioje klausiama pačių įvairių klausimų, atskleidė, jog nesinaudoja „Surface Duo 2“ įrenginiu ir įvardijo kiek netikėtą pasirinkimą. Paaiškėjo, kad jis naudojasi „Samsung“ produktu.

B.Gateso pasirinkimas – „Galaxy Z Fold3“ flagmanas. Jo teigimu, tai yra produktas, kuris vienu metu yra ir nešiojamas kompiuteris ir telefonas. Panašu, kad tai yra pagrindinė priežastis kodėl jis renkasi „Samsung“ įrenginį, tačiau paminėjo ir tai, jog jam yra įdomu išbandyti „kitokius“ produktus.

Galaxy-Z-Fold3-ekranas1

„Microsoft“ įkūrėjas niekada neatviravo, kokius įrenginius renkasi asmeniniam naudojimui. Kai tapo visiškai aišku, kad „Windows Phone“ dienos jau suskaičiuotos, B.Gatesas atvirai prisipažino, kad naudoja „Android telefoną su daugybe „Microsoft“ programinės įrangos“.

Po to kai B.Gatesas atsisakė „Windows Phone“ ir perėjo prie „Android“ operacine sistema paremtų produktų tapo akivaizdu, kad jis nėra didelis „Apple“ produkcijos gerbėjas. Įdomu ir tai, jog nepaisant „Microsoft“ bandymų sugrįžti į išmaniųjų telefonų rinką, kompanijos įkūrėjas nesiryžta naudotis „Surface Duo“ ir renkasi kitokias alternatyvas.

surface-duo_2022-05-21-090242_ddee

Nors pirmosios kartos „Surface Duo“ sulaukė puikaus įvertinimo tiek iš apžvalgininkų, tiek ir iš vartotojų, antrosios kartos „Duo“ nebuvo toks sėkmingas variantas, kuris galėtų konkuruoti su tokiais flagmanais kaip „Galaxy Z Fold3“.

Nepaisant to, po kovo mėnesį atnaujintos programinės įrangos, „Surface Duo 2“ dabar atrodo daug patrauklesnis produktas, nei buvo tada, kai jis buvo oficialiai pristatyas. Tačiau programinės įrangos atnaujinimas nepasiūlė tokių pokyčių, kad įtikintų B.Gatesą. Atrodo, kad kol kas jis mėgausi „Galaxy Z Fold3“ modelio suteikiama patirtimi.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas