„Motorola“ drebins išmaniųjų telefonų pasaulį: įspūdingą sprendimą paslėpė tiesiai po ekranu, sužinokite kokį

„Motorola“ drebins išmaniųjų telefonų pasaulį: įspūdingą sprendimą paslėpė tiesiai po ekranu, sužinokite kokį

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-12-09, 10:46

„Motorola“ savaitę pradėjo pasidalindama nematyta būsimojo „Moto Edge X30“ - flagmano, kuris debiutuos su „Snapdragon 8 Gen 1“ procesoriumi - nuotrauka. Iš pirmo žvilgsnio tai tik paprasta išmaniojo telefono fotografija, tačiau geriau įsižiūrėję pamatysite, jog jis neturi matomos priekinės kameros.

Kompanijos vadybininkas Chen Jin paskelbė šią nuotrauką kartu su aprašymu:

Motorola Moto G100 Dual 128GB Blue (Mėlynas)

gsmarena_001_2021-12-08-092319_mxdt

„Be abejonės, po ekranu įmontuota priekinė kamera vis dar yra radikalus sprendimas šioje industrijoje, tačiau milžiniškas vartotojų susidomėjimas paskatino mus priimti teisingą sprendimą, o ne lengvai įgyvendinamą. Speciali „Moto Edge X30“ versija bus pirmu „Snapdragon 8 Gen 1“ išmaniuoju telefonu su paslėpta priekine kamera, negana to, ši kamera bus 60 MP raiškos.“

Beveik tuo pat metu kompanija pasidalino ta pačia informacija ir savo „Weibo“ platformoje, pridurdama, jog naujasis įrenginys bus pristatytas jau gruodžio 9-ąją. Kadangi Chen Jin užsimena, jog paslėptą kamerą turės „speciali telefono versija“, tad belieka spėlioti, kuri versija tai bus ir kiek skirtingų variantų bus sukurta iš viso.

Motorola E6i 32GB Meteor Grey (Pilkas)

gsmarena_002-1_2021-12-08-092354_xrmi

Ankstesni kitų kompanijų bandymai įdiegti paslėptas priekines kameras nebuvo patys sėkmingiausi ir tik įrodė, jog ši technologija dar nėra šimtu procentų pasiruošusi kasdieniam pritaikymui. Bus įdomu pažvelgti, kaip „Motorola“ kovojo su kameros paslėpimo bei nuotraukų ryškumo spragomis, ypač turint omenyje, jog kompanija po ekranu sutalpino masyvų 60 megapikselių raiškos sensorių.

Kol kas apie „Moto Edge X30“ žinome tiek, kad jame bus naudojamas vos prieš savaitę pristatytas „Snapdragon 8 Gen 1“ procesorius bei, kad įrenginys turės 6,67 colių įstrižainės ekraną su 144 Hz atnaujinimo dažniu. Kai kurie pranešimai skelbia, jog prietaiso pagrindinį kameros modulį sudarys du 50 MP raiškos sensoriai ir 2 MP gylio jutiklis.

Naujausi pranešimai taip pat rodo, jog telefonas turės 5000 mAh bateriją ir palaikys 68 W spartos įkrovimą. Tikslių duomenų laukti liko neilgai - įrenginys bus pristatytas Kinijoje jau rytoj.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Motorola

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas