Nauja informacija apie „Xiaomi Mi 11 Lite”: bus skustuvo plonumo ir kainuos daugiau, nei planuota

Nauja informacija apie „Xiaomi Mi 11 Lite”: bus skustuvo plonumo ir kainuos daugiau, nei planuota

Ignas Petrikonis

2021-03-14, 11:30

Didiesiems gamintojams jau tapo įprasta pristatant flagmanus po kelių mėnesių išleisti šiek tiek apkarpytas jų versijas, prie telefono modelio pridedant žodelį „Lite“. Tai lyg ir tas pats telefonas, tačiau su kelias kompromisais, siekiant sumažinti įrenginio kainą, bet kartu neatbaidant pirkėjų. Dažnu atveju „Lite“ versijos populiarumu netgi aplenkia savo brangesniuosius brolius, todėl jos kompanijoms itin svarbios. Būtent toks yra dar ir „Xiaomi Mi 11 Lite”, apie kurį informacija internete pasklido dar iki jo pristatymo.

Kinijos telekomunikacijų sertifikavimo agentūros TENAA duomenų bazėje neseniai aptiktas „Xiaomi” įrenginys, žymimas M2101K9C modelio numeriu, kurio specifikacijos praktiškai idealiai atitinka tas, kurios kalbant apie „Mi 11 Lite” internete minimos jau porą mėnesių.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

210314-085007

Sertfikacijos dokumentuose randame, kad išmanusis turės 6,55 colio įstrižainės ekraną, kuris bus AMOLED technologijos - kol kas neaišku, ar atsinaujinimo dažnis sieks flagmaniškus 120Hz, ar bus apsiribota 90Hz. Baterijos talpos skiltyje randame 4150mAh skaičių, o greitojo įkrovimo galia siekia 33W. Iš esmės nieko naujo - visi šie skaičiai patvirtina anksčiau sklidusias kalbas.

mi11-lite-razor

Kas TENAA aprašė atkreipė entuziastų dėmesį, yra korpuso matmenys - 160,53 x 75,72 x 6,81mm. Labiausiai akis kliūva už paskutinio skaitmens - įrenginio storio. Kitaip tariant, „Mi 11 Lite” siluetas bus plonesnis, nei 7mm, ir leis jam tapti vienu ploniausių modernių išmaniųjų telefonų. Tai suteiks šiam vidutinės klasės atstovai šiokio tokio unikalumo ir suteiks galimybę jo savininkams džiaugtis dar patogesniu laikymu rankoje.

Džiugu ir tai, kad net ir vaikydamasi tokio plonumo bendrovė sugebėjo sutalpinti visai padoraus dydžio 4150mAh bateriją. Ji toli gražu ne didžiausia klasėje, bet turint galvoje taupų procesorių ji problemų neturėtų kelti.

xiaomi_mi11Lite_1

Kalbant apie lustą, sklinda informacija, kad telefone atsidurs dar neišleistas „Snapdragon 765G” įpėdinis „Snapdragon 775G”. Jis ne tik suteiks 5G palaikymą, bet ir bus dar našesnis bei efektyvesnis. Gali būti, kad bendrovė išleis ir pigesnį tik 4G palaikantį telefono variantą, kuriame bus montuojamas silpnesnis „Snapdragon” procesorius. Kamerų fronte turėtume išvysti 64MP pagrindinį, 8MP itin plataus kampo ir 5MP makro sensorius.

Šiek tiek anksčiau vieno prekybininko paviešinta informacija atskleidė, kad „Mi 11 Lite” kainuos brangiau, nei prognozuotus 300-350 eurų. Šio šaltinio duomenimis, bazinis 6GB RAM ir 128GB vidinės atminties variantas Europoje kainuos visus 400 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11

6,81 colio
4600 mAh

Išleista: 2020 gruodis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas