Išmaniųjų telefonų rinkoje atsiranda vis daugiau įvairiausių sulenkiamų telefonų, tačiau bene daugiausiai dėmesio pelno būtent atlenkiami modeliai. „Samsung“ jau ne vienerius metus kuria „Galaxy Flip“ serijos įrenginius, šiame segmente debiutavo ir „Oppo“, o naujus modelius paruošė ir „Motorola“.
Praėjusį mėnesį „Motorola“ oficialiai paskelbė „Razr 40 Ultra“ sulankstomą išmanųjį telefoną tarptautinėms rinkoms, o toks pats įrenginys JAV reklamuojamas kaip „Razr+“. Tai tas pats gaminys, todėl kai Zackas iš „JerryRigEverything“ „YouTube“ kanalo atlieka savo firminį patvarumo testą su „Razr+“, žinokite, kad jei nesate Šiaurės Amerikoje, tai, ką matote, galioja ir „Razr 40 Ultra“ modeliui.
Dabar, kai gavome reikalingą paaiškinimą (ačiū, „Motorola“!), pereikime prie reikalo. Kaip įprasta, Zackas išbando išmanųjį telefoną įvairiais testais – ekrano braižymu, ekrano deginimu ir, žinoma, tai, dėl ko esate čia, – atlieka lenkimo testą.
Turime pasakyti, kad tai ne pirmas kartas, kai matome, kad išmanusis telefonas neatlaiko lenkimo testo, tačiau tai pirmas kartas, kai matome, kad išmanusis telefonas jo neatlaiko tokiu konkrečiu būdu. Pagarba „Motorola“, kad tai padarė kūrybiškai?
Jei negalite pažiūrėti vaizdo įrašo, štai kas nutinka. Sulenkus suskyla ne pagrindinis lankstus ekranas. Atvirkščiai, tai nutinka su išoriniu ekranu „Gorilla Glass Victus“. Manome, kad taip... neturėtų atsitikti?
Tačiau atminkite, kad tai gana ekstremalus telefono „naudojimo“ būdas, todėl labai tikėtina, kad kažkas panašaus jums niekada neatsitiks. Be lenkimo testo, viskas buvo normalu – ekranai susibraižo kaip turėtų ir reaguoja į atvirą liepsną, kaip ir galima tikėtis.
Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.
Temos
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite
Tokios žemos kainos nerasite niekur kitur
0 komentarų