Naujasis „Motorola Razr+ 2023“ gali nuliūdinti daugelį: gamintojas galimai naudos itin mažos talpos bateriją

Išmaniųjų telefonų rinkoje atsiranda vis daugiau įvairiausių sulenkiamų telefonų, tačiau bene daugiausiai dėmesio pelno būtent atlenkiami modeliai. „Samsung“ jau ne vienerius metus kuria „Galaxy Flip“ serijos įrenginius, šiame segmente debiutavo ir „Oppo“, o naują variantą ruošia ir „Motorola“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Naujasis „Motorola Razr+ 2023“ gali nuliūdinti daugelį: gamintojas galimai naudos itin mažos talpos bateriją

Šiemet turėtų debiutuoti naujasis „Motorola Razr+ 2023“ atlenkiamas išmanusis telefonas. Teigiama, jog šis įrenginys turėtų būti aprūpintas didžiausiu išoriniu ekranu, koks kada nors buvo įmontuotos tokio tipo modelyje. Ir nors daugiau informacijos apie nepateikiama, tačiau aiškėja kokią bateriją ketina panaudoti „Motorola“.

Remiantis naujausia informacija, naujasis „Motorola Razr+ 2023“ išmanusis telefonas turės tik 2 850 mAh talpos bateriją. Praėjusių metų modelis turėjo 3 500 mAh talpos akumuliatorių, todėl tokie „Motorola“ pokyčiai daugelio vertinami itin neigiamai. Verta pastebėti, jog „Samsung“ savo naujausiame modelyje naudoja 3 700 mAh, o „Oppo Find N2 Flip“ – 4 300 mAh talpos bateriją.

Tiesa, nors 2 850 mAh talpa ir atrodo labai prastai, tačiau reikėtų neatmesti varianto, jog tai yra tik vieno iš dviejų akumuliatorių talpa. „Motorola“ savo atlenkiamame telefone gali panaudoti dvi baterijas, kurios būtų patalpintos skirtingose įrenginio dalyse. Kaip bebūtų, kol kas išlieka neaišku ką sumąstė kompanijos vadovai, tačiau 2 850 mAh atrodo kaip ne pats geriausias sprendimas.

Verta paminėti, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog „Motorola Razr+ 2023“ taip pat turės 30W greitojo įkrovimo galimybę. Daugiau šio įrenginio specifikacijų nėra žinoma, neskelbiama ir atlenkiamo telefono išleidimo data.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas