Naujausi „Redmi“ flagmanai nustebins išskirtine savybe: tokios galimybės dar neturėjo joks kitas telefonas

Naujausi „Redmi“ flagmanai nustebins išskirtine savybe: tokios galimybės dar neturėjo joks kitas telefonas

Lukas Snarskis

Kinijos milžinės „Xiaomi“ dukterinė bendrovė „Redmi“ jau kuris laikas ruošiasi naujosios „K50“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymui. Iki pristatymo, kuris įvyks kovo 17 dieną, lieka vis mažiau laiko, o gamintojas nepraleidžia progos ir pakurstyti aistras.

„Redmi“ atstovai išplatino reklaminį plakatą, kuriame atskleidžiama, jog „Redmi K50“ serijos įrenginiai taps pirmaisiais, kurie naudos naujos kartos „Bluetooth 5.3“ ryšį. Teigiama, kad naujausia šios technologijos versija pasižymi mažesniu energijos naudojimu, yra gerokai atsparesnė įvairiems trikdžiams, o tai leis mėgautis ir geresne perduodamo garso kokybe.

Xiaomi Redmi 9A Dual 32GB Grey (Pilkas)

Bluetooth-5.3-a

Negana to, „Bluetooth 5.3“ palaiko naująjį LC3 audio kodavimą, o „Redmi“ išplatintame pranešime pažymima, jog tokią galimybę būtina išnaudoti su tinkama garso įranga. Tai gali reikšti, jog Kinijos bendrovė ketina pristatyti ir ausines, kurios leistų pilnai išnaudoti naujosios technologijos versijos privalumus.

Priminsime, jog jau netrukus tikimasi išvysti bent keturis šios naujos serijos produktus – tai „Redmi K50“, „Redmi K50 Pro“, „Redmi K50 Pro+“ ir dar viena modifikacija bus skirta žaidimų gerbėjams. Pastarasis modelis, o taip pat ir bazinis variantas turėtų veikti su „MediaTek“ procesoriais, „Redmi K50 Pro“ bus aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 870“ lustu, o „Redmi K50 Pro+“ debiutuos su naujuoju „Snadragon 8 Gen 1“.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Redmi-K50_2021-06-28-093058_vvvw

Jau žinoma ir tai, jog „Redmi K50 Pro+“ turės ekraną su lenktais kraštais, o viršutinėje jo dalyje – nedidelis apskritimas su asmenukių kamera. Nesunku nuspėti, kad pirštų antspaudų jutiklis bus įmontuotas po ekranu.

Kalbant apie šio flagmano kameras, tai nugarėlėje turėtų būti panaudotas 108 MP raiškos vaizdo jutiklis, o greta – periskopinis objektyvas bei teleobjektyvas. Jeigu tokios prognozės pasitvirtintų – tai būtų neabejotinai galingiausias ir įspūdingiausiomis savybėmis pasižymintis „Redmi“, kaip atskiros kompanijos, pristatytas išmanusis telefonas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Redmi

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas