Naujausi „Samsung“ flagmanai nustebins spalviniu pasirinkimu: aiškėja kokių spalvų „Galaxy S24“ serijos modelius ketina pasiūlyti gamintojas

2023 metams artėjant link pabaigos – daugėja informacijos apie išmaniuosius telefonus, kurie debiutuos jau kitų metų pradžioje. Niekaip ne paslaptis, jog daugelis gamintojų pradėjo ruošti galingiausius savo flagmanus, o tarp tokių bendrovių – ir „Samsung“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Naujausi „Samsung“ flagmanai nustebins spalviniu pasirinkimu: aiškėja kokių spalvų „Galaxy S24“ serijos modelius ketina pasiūlyti gamintojas

2024 metų pradžioje turėtų debiutuoti „Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai, o remiantis naujausia informacija pristatymas įvyks pirmojo sausio mėnesio pusėje. Kaip žinia, kitąmet turėtų debiutuoti trys modeliai – „Galaxy S24“, „Samsung Galaxy S24+“, o taip pat ir „Galaxy S24 Ultra“.

Artėjant naujųjų „Samsung“ flagmanų pristatymui – aiškėja ir vis daugiau informacijos apie juos. Remiantis naujausiais pranešimais, „Galaxy S24“ serijos įrenginiai turės simetriškus ekrano rėmelius, o asmenukių kameros išpjova bus paslinkta kiek į šoną. Tačiau tai dar ne viskas.

Kitų metų pradžioje debiutuosiantys išmanieji telefonai turės nemažai spalvinių pasirinkimų. Skelbiama, jog „Samsung“ ketina pasiūlyti juodos, pilkos, violetinės, geltonos, žalios, mėlynos bei oranžinės spalvos modelius. Tiesa, kol kas nėra žinoma ar visi šie spalviniai pasirinkimai bus pasiūlyti visiems „Galaxy S24“ serijos flagmanams.

Verta paminėti ir tai, jog „Samsung Galaxy S24 Ultra“ turės išskirtinę spalvą. Išmanusis telefonas bus prieinamas auksinės spalvos, o atitinkama spalva bus padabintas ir šio modelio rėmelis. Pažymima, kad tai bus riboto leidimo modelis.

Priminsime, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų ir apie tai, jog naujausi „Samsung“ flagmanai bus aprūpinti išskirtinėmis dirbtinio intelekto galimybėmis. Teigiama, jog „Galaxy S24“ serijos įrenginiai galės pasiūlyti daugiau nei šiuo metu siūlo naujausi „Pixel“ telefonai, o tokių galimybių dar niekas nesiūlė.

„Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai turės funkcijas, kurios primins „ChatGPT“ ar „Google Bard“ sukurtus dirbtinio intelekto įrankius. Tai suteiks vartotojams kurti turinį ar įvairias istorijas, nurodant vos keletą raktinių žodžių tam.

„Samsung“ taip pat paruošė keletą papildomų funkcijų, pavyzdžiui, teksto ir vaizdo generatyvinį dirbtinį intelektą, apie kurį jau kalbėjo anonsuodami „Exynos 2400“ mikroschemų rinkinį. Būtent pastarasis lustas bus naudojamas Europos rinkoje. Taip pat bus patobulintas ir kalbėjimo į tekstą perteikimas naudojant dirbtinį intelektą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas