Telefonai

Naujausio „Samsung“ flagmano turėtojams tai patiks: netrukus pasirodys atnaujinimas, kuris vienai iš kamerų suteiks naujų galimybių

„Samsung“ jau daugelį metų pirmauja mobiliųjų telefonų pramonėje, o naujausias jos gaminys „Galaxy S23 Ultra“ nėra išimtis. Su įspūdingomis fotoaparato galimybėmis „S23 Ultra“ yra fotografo svajonė.

Naujausio „Samsung“ flagmano turėtojams tai patiks: netrukus pasirodys atnaujinimas, kuris vienai iš kamerų suteiks naujų galimybių

Remiantis „ITHome“, cituojančiu populiaraus „Twitter“ technologijų tinklaraštininko @iceuniverse pranešimą, „Samsung Galaxy S23 Ultra“ fotoaparato portreto režimas netrukus gaus 2x priartinimo parinktį. Ši funkcija leis vartotojams priartinti vaizdą ir padidinti fono suliejimo lygį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tai taip pat pridės natūralų fono suliejimą prie programinės įrangos sukurto efekto. Pasak „GSMArena“, 2x režimas naudos 50 MP apkarpymą iš 200 MP pagrindinės kameros, o vėliau bus sumažinamas iki 12 MP.

2X portreto režimo vaizdo pavyzdį galima pamatyti aukščiau ir jis yra tikrai gražus. Pasak „IT Home“, „Samsung“ įmonės viduje išbando „Galaxy S23 Ultra“ programinės įrangos atnaujinimą pavadinimu WE9, kurio dydis siekia 1,5 GB. WE9 gali būti artėjantis „Samsung“ birželio mėnesio atnaujinimas.

@iceuniverse anksčiau sakė: „Samsung labai optimizuoja „Galaxy S23 Ultra“ kamerų sistemą. „Samsung“ šiais metais pakeitė programinės įrangos atnaujinimo strategiją ir gerokai optimizuos fotoaparatą. Laukiame birželio mėnesio atnaujinimo“.

„Sammobile“ praneša, kad be portreto režimo 2x fotografavimo parinkties, ateinantis atnaujinimas taip pat suteiks daugiau naujovių. Pranešime teigiama, kad jis pagerins vaizdo kokybę. Jis taip pat pasirūpins problemomis „aplink objektus HDR režime ir 2x vaizdo įrašų priartinime“. Be to, „Sammobile“ teigia, kad atnaujinimas bus pristatytas gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje.

„Galaxy S23 Ultra“ gali pasigirti keturiomis kameromis, įskaitant didžiulę 200 MP pagrindinę kamerą. Šis jutiklis yra 1/1,3 colio su f/1,7 diafragma ir palaiko automatinį fokusavimą bei OIS. Prie jo prisijungia 12 MP plataus kampo kamera ir pora 10 MP teleobjektyvų, kurie siūlo 3 ir 10 kartų optinį priartinimą.

Kelios „Samsung Galaxy S23“ kameros tikrai pagerina portreto režimą. Tai suteikia vartotojams galimybę daryti nuotraukas, kurių daugumoje kitų telefonų atkartoti tiesiog neįmanoma. Remiantis „Digital Trends“, 10 kartų optinis priartinimas yra puikus ir leidžia vartotojams užfiksuoti neįtikėtinai detalias nuotraukas.

„Galaxy S23 Ultra“ siūlo daugybę fotoaparato funkcijų, kurios palengvina fotografavimą, asmenukių ir vaizdo įrašų darymą. „Samsung“ teigia, kad „AI Image Enhancer“ pagerina nuotraukų raišką. Be to, bendrovė praneša, kad „Nightography“ režimas leidžia vartotojams fotografuoti ir filmuoti visiškoje tamsoje.

„Galaxy S23“ serijos „Naktinio portreto“ ir „Naktinės asmenukės“ funkcijos užtikrina stulbinančią aukštą raišką ir ryškias detales nuotraukose. Vartotojai gali naršyti ir atidaryti fotoaparato programą, perbraukti ir bakstelėti DAUGIAU, paliesti NAKTIS ir padaryti savo nuotrauką. Jie gali priartinti ir nutolinti, suimdami ekraną pirštais arba bakstelėdami vieną iš galimų parinkčių ekrano apačioje, pvz., 3x arba 10x. Tada jie gali bakstelėti „Užfiksuoti“, kad padarytų nuotrauką.

„Samsung Galaxy S23 Ultra“ yra aukščiausios klasės mobilusis telefonas su įspūdinga kamerų sistema. Ji netgi taps dar geresnė, kai pasirodys 2x portreto fotoaparato režimas. Su daugybe kamerų, įskaitant didžiulę 200 MP pagrindinę, „S23 Ultra“ yra fotografo svajonė. Dėl kitų fotoaparato funkcijų, tokių kaip „AI Image Enhancer“ ir „Nightography“ režimo, jis yra universalus įrankis fiksuoti nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas