Naujausių „Google“ flagmanų neapleidžia bėdos: vartotojai skundžiasi dar viena problema, tačiau „Google“ pateikė netikėtą paaiškinimą

JAV technologijų milžinė „Google“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „Pixel 7“ išmaniuosius telefonus. Ir nors tai turėjo būti geros naujienos šių įrenginių gerbėjams, tačiau, panašu, kad „Google“ turi nemažai problemų su stabiliu programinės įrangos veikimu. Tačiau savo kaltės gamintojas čia nemato.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Naujausių „Google“ flagmanų neapleidžia bėdos: vartotojai skundžiasi dar viena problema, tačiau „Google“ pateikė netikėtą paaiškinimą

Naujųjų „pikselių“ techninių problemų taupyklę papildė „Android Central“ žurnalistas Nicholasas Sutrichas. Anot jo, nuo jo išmaniojo telefono tiesiog nukrito aparatinės įrangos garsumo klavišas. Sprendžiant iš kitų „aukų“ atsiliepimų galima manyti, kad šis reiškinys yra plačiai paplitęs.

Straipsnio autoriaus teigimu, mygtukas iškrenta iš korpuso be didelio fizinio poveikio. Tuo pačiu metu jį galima įkišti atgal, tačiau paspaudus jo kraštą jis gali lengvai vėl iškristi. Žurnalistas bandė išsiaiškinti problemos priežastį, tačiau to padaryti jam nepavyko. Autorius taip pat pažymėjo, kad „pasisekė“ ne tik jam – panašių skundų pavyzdžių galima rasti visame internete.

Pati „Google“ situacijos kol kas nekomentavo. Sprendžiant iš kai kurių išmaniųjų telefonų savininkų atsiliepimų, techninė pagalba nepasiūlė jiems garantinio pakeitimo, apeliuodama į vartotojų „netinkamą elgesį“ su įsigytu įrenginiu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas