Naujausių „Samsung“ flagmanų pristatymas – anksčiau nei įprastai: aiškėja, kada debiutuos naujieji „Galaxy S24“ serijos telefonai

2023 metams artėjant link pabaigos – daugėja informacijos apie išmaniuosius telefonus, kurie debiutuos jau kitų metų pradžioje. Niekaip ne paslaptis, jog daugelis gamintojų pradėjo ruošti galingiausius savo flagmanus, o tarp tokių bendrovių – ir „Samsung“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Naujausių „Samsung“ flagmanų pristatymas – anksčiau nei įprastai: aiškėja, kada debiutuos naujieji „Galaxy S24“ serijos telefonai

2024 metų pradžioje turėtų debiutuoti „Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai, o remiantis naujausia informacija galingiausias šios serijos modelis gali sulaukti nemažai pokyčių. Kaip žinia, kitąmet turėtų debiutuoti trys modeliai – „Galaxy S24“, „Samsung Galaxy S24+“, o taip pat ir „Galaxy S24 Ultra“.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ pristatymą ketina surengti gerokai anksčiau nei įprastai ir jis gali įvykti jau sausio 18 dieną. Šią datą skelbia šaltiniai Kinijoje, kurie ir anksčiau yra paskelbę gausybę tikslios informacijos apie Pietų Korėjos milžinės planus.

Vertėtų prisiminti, jog paskutinį kartą tokį ankstyvą pristatymą „Samsung“ buvo surengę 2021 metais. Tuomet „Unpacked“ renginys taip pat įvyko sausio mėnesį, kuomet debiutavo „Galaxy S21“ serijos išmanieji telefonai. Tiesa, tuomet bendrovė norėjo pademonstruoti atnaujintus flagmanus, kuomet pasaulį buvo sukausčiusi pandemija.

Skelbiama, jog ankstyvo 2024 metų pristatymo priežastis – „Samsung“ ir „Qualcomm“ planas pristatyti naujus mikroschemų rinkinius anksčiau nei įprastai. Tai reiškia, jog „Galaxy S24“ serija, kuri ir naudos šiuos lustus, taip pat bus paruošta gerokai anksčiau nei įprastai.

Priminsime, jog visai neseniai buvo pasirodę pirmieji pranešimai apie naująjį „Galaxy S24 Ultra“ flagmaną. „Samsung“ jau ne vienerius metus siūlo 10x optinio priartinimo galimybę savo flagmanuose, kuri debiutavo su „Galaxy S21 Ultra“ flagmanu. Tačiau šios galimybės gali nebelikti jau kitąmet. Šaltinių Kinijoje teigimu, kitąmet pasirodantis „Galaxy S24 Ultra“ turės tik 3x ir 5x priartinimo opcijas.

Skelbiama, jog „Samsung Galaxy S24 Ultra“ turėtų naudoti 10 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą teleobjektyvą, kuris pasiūlys 3x priartinimą, o kitas nugarėlėje esantis objektyvas – naujas 50 MP raiškos sensorius, kuris pasiūlys 5x optinio priartinimo galimybę. Pažymima ir tai, jog naujoji kamera turėtų suteikti ženkliai geresnę nuotraukų kokybę nei anksčiau.

Kalbant apie pagrindinę galingiausio „Samsung“ flagmano kamerą, čia turėtų būti naudojamas naujas 200 MP raiškos vaizdo jutiklis. Pranešama, jog tai turėtų būti „ISOCELL HP2SX“, kuris gali pasiūlyti „Super Quad Phase Detection“ automatinį fokusavimą. Priekinėje telefono dalyje turėtumėme rasti tą pačią 12 MP asmenukių kamerą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas