Telefonai

Naujieji „iPhone 14“ susilaukė didelio lietuvių dėmesio: paaiškėjo, kokius modelius ir kokias spalvas renkasi daugelis

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ nuo rugsėjo 23 dienos pradeda naujausių „iPhone 14“ telefonų serijos pardavimus.

Naujieji „iPhone 14“ susilaukė didelio lietuvių dėmesio: paaiškėjo, kokius modelius ir kokias spalvas renkasi daugelis

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ nuo rugsėjo 23 dienos pradeda naujausių „iPhone 14“ telefonų serijos pardavimus.

Kaip rodo išankstinių užsakymų duomenys, klientai dažniausiai rinkosi praktiškas tamsias įrenginių spalvas, o populiariausiu modeliu tapo „iPhone Pro“.

„Kasmet „Apple“ naujienos sulaukia itin didelio susidomėjimo – ne išimtis ir „iPhone 14“ išmanieji. Naujoji „Deep Purple“ spalva buvo populiariausia ne veltui – įrenginio dizainas išliko nepasikeitęs, tad šios spalvos telefonus įsigiję klientai gali būti tikri, jog neliks nepastebėti – ši spalva parodo, kad jų telefonas – iš naujausios „Apple“ kolekcijos“, – sakė Andrius Budreika, „Tele2“ mobiliosios įrangos produktų grupės vadovas.

Naujausi „iPhone 14“ serijos telefonai susilaukė didesnio susidomėjimo nei pernai pristatyti išmanieji. „Tele2“ duomenys atskleidė, kad šiemet geidžiamiausi „iPhone 14“ modeliai – „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“. Juos rinkosi 94 proc. iš anksto telefonus užsisakiusių „Tele2“ klientų – atitinkamai 49 proc. ir 45 proc. žmonių.

Šiemet naujųjų flagmanų spalvų paletė labai įvairi. „iPhone 14“ modelius galima rinktis iš 5 išraiškingų spalvų – mėlyna (angl. Blue), violetinė (angl. Purple), juoda (angl. Midnight), balta (angl. Starlight) ir raudona (angl. Product Red). Tuo tarpu „Pro“ serijos modelių klasikines spalvas: kosminę juodą (angl. Space Black), sidabrinę (angl. Silver) ir auksinę (angl. Gold) papildė tamsiai violetinė (angl. Deep Purple). Populiariausių spalvų tope vyravo kosminė juoda (angl. Space black) ir tamsiai violetinė (angl. Deep Purple).

Išankstinių užsakymų statistika rodo, kad dažniausiai klientai renkasi telefonus su 128 GB atminties talpa, tokius įsigijo net 50 proc. pirkėjų. Antroje vietoje – 256 GB talpos modelis, kurį užsisakė 39 proc. klientų. 512 GB talpos išmaniuosius rinkosi 10 proc., o didžiausią 1 TB atminties talpą užsisakė 1 proc. klientų.

Nespėjusiems pateikti išankstinių užsakymų, naujausių telefonų nuo rytojaus reikėtų teirautis „Tele2“ salonuose ar Vilniaus širdyje esančiame autorizuotame „Apple“ įrenginių serviso centre „Smart Master“ arba ieškoti operatoriaus elektroninėje parduotuvėje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

atnaujinta 2022-11-29, 01:02

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas