Naujoji „Huawei Mate 30“ serija gali pasižymėti dar įspūdingesnėmis fotografavimo galimybėmis

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Huawei“ jau kuris laikas ruošiasi šį rudenį įvykstančiam naujosios „Mate 30“ flagmanų serijos pristatymui. Kaip ir įprasta, gamintojas turėtų pristatyti du įrenginius – „Huawei Mate 30“ ir „Mate 30 Pro“. Ir tikriausiai nieko nestebina vis daugėjančios informacijos kiekis apie šiuos du telefonus.

Pranešama, jog „Mate 30 Pro“ modelis turėtų išsaugoti kamerų kvadratą nugarėlėje, kurį turėjo ir šio įrenginio pirmtakas. Tačiau nors dizaino sprendimas ir bus kone identiškas, bet skirsis viduje įmontuotų kamerų specifikacijos. Skelbiama, jog telefonas turės net du 40 MPx raiškos vaizdo jutiklius, o kartu su jais ir trečiąjį su 8 MPx raiška.

Vienas iš 40 MPx raiškos jutiklių bus 1/1.5 colių dydžio bei turės f/1.6 diafragmą. Tiesa, kalbant apie šios kameros diafragmą, yra pasirodę gandų, jog jos dydis gali siekti net ir f/1.4. Taip pat bus naudojamas RYYB (red-yellow-yellow-blue) filtras, kuris metų pradžioje buvo pristatytas „Hauwei P30“ serijos įrenginiuose. Šis filtras skiriasi nuo tradicinio RGBG (red-green-blue-green) Bayerio filtro, pakeisdamas žalius pikselius į geltonus, todėl P30 ir „P30 Pro“ įrenginių didžiausi ISO įvertinimai atitinkamai yra 204 800 ir 409 600. Taigi, panašu, kad kažko panašaus galima laukti ir „Huawei Mate 30“ bei „Huawei Mate 30 Pro“ modeliuose.

https://twitter.com/RODENT950/status/1156545746679844864

Antrasis 40 MPx raiškos jutiklis turėtų būti itin plataus kampo. Dažniausiai tokio tipo kadrai nepasižymi geriausia kokybe, tačiau jeigu sklindantys gandai pasitvirtintų – „Huawei“ gali pateikti ir labai didelę staigmeną. Trečiasis 8 MPx raiškos sensorius bus teleobjektyvas su 5x priartinimu, o tai yra analogiškas variantas kaip ir „P30 Pro“ modelyje.

Remiantis neoficialiais duomenimis, „Huawei Mate 30“ serijos telefonai turėtų veikti su „Kirin 985“ procesoriais bei integruotas 5G ryšio modemais. Pranešama, jog flagmanai turėtų pasižymėti 55W greituoju bei 10W belaidžiu įkrovimu.


Kol kas komentarų nėra.