Naujojo „OnePlus“ flagmano teks palaukti ilgiau nei manyta: paaiškėjo, kada pagaliau debiutuos „OnePlus 10 Pro“ modelis

Naujojo „OnePlus“ flagmano teks palaukti ilgiau nei manyta: paaiškėjo, kada pagaliau debiutuos „OnePlus 10 Pro“ modelis

2022 metų sausis išmaniųjų telefonų rinkoje turėtų būti itin karštas. Vis daugiau kompanijų praneša apie savo planus pristatyti naujausius flagmanus, o tarp tokių jau spėjo atsidurti ir lietuvių pamėgta „OnePlus“.

Likus vos keletui dienų iki 2022 metų pradžios, internete buvo pasirodę pranešimų, jog „OnePlus“ jau sausio 4 dieną ketina pristatyti naująjį „OnePlus 10 Pro“ išmanųjį telefoną, tačiau, panašu, kad ši informacija nebuvo teisinga.

Pranešama, kad „OnePlus“ savo spaudos konferenciją ketina surengti sausio 11 dieną. Tiesa, panašu, jog tai bus Kinijos rinkai skirtas pristatymo renginys. Informacijos kada naujasis bendrovės flagmanas galėtų debiutuoti ir Europoje – šiuo metu nėra. Kol kas nėra žinoma ar debiutuos tik „10 Pro“ modelis ar tuo pačiu bus pristatytas ir „OnePlus 10“ variantas.

Ir nors „OnePlus 10“ gaubia nežinios šydas, informacijos apie „OnePlus 10 Pro“ išties netrūksta. Kompanijos vadovas jau patvirtino, kad šis išmanusis telefonas atkeliaus su LTPO 2.0 ekranu, kas leis pasiūlyti geresnį baterijos tarnavimo laiką. Pastaroji technologija yra sukurta JAV milžinės „Apple“ ir ji leidžia naudoti ganėtinai lankstų ekrano atsinaujinimo dažnį, kuris svyruoja tarp 1 Hz ir 120 Hz.

Jau žinoma ir tai, jog „OnePlus 10 Pro“ turės 6,7 colių įstrižainės ekraną su Quad HD+ raiška. Pranešama, kad ekranus kinams gaminti turėtų „Samsung“. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime trigubą kamerą, o pagrindinė jų bus aprūpinta 48 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta – 50 MP plataus kampo objektyvas bei 8 MP sensorius su 3x optinio priartinimo galimybe.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas