Naujųjų „iPhone“ laukti liko nebedaug: paaiškėjo kada įvyks oficialus pristatymas

Naujųjų „iPhone“ laukti liko nebedaug: paaiškėjo kada įvyks oficialus pristatymas

Rugsėjis technologijų pasaulyje dažnai yra vadinamas pačiu įdomiausiu mėnesiu. Būtent šį mėnesį įvyks daugybė įvairių renginių, o taip pat sulauksime ir nemažai naujų išmaniųjų telefonų. Savo pristatymą ketina surengti ir JAV milžinė „Apple“, kuri šiemet turėtų pristatyti ne tik „iPhone 13“ serijos telefonus, bet ir daugybę kitų produktų.

Vakar, antradienį, pagaliau oficialiai paaiškėjo kada galėsime išvysti visas „Apple“ naujienas. Kompanija paskelbė, kad jau rugsėjo 14 dieną įvyks spaudos konferencija, kurios metu ir išvysime naujausius bendrovės produktus. Renginio pradžia numatyta 20:00 val. Lietuvos laiku.

Kaip jau minėjome, šio renginio metu turėtų būti pristatyti naujieji „iPhone 13“ serijos išmanieji telefonai. Šiemet tikimasi išvysti keturis naujus modelius – tai „iPhone 13 mini“, standartinį „13“, „13 Pro“ ir, žinoma „iPhone 13 Pro Max“. Kalbant apie „iPhone 13” serijos naujoves, šaltiniai praneša, jog pirmą kartą nuo 2017 metų „Apple” sumažins „FaceID” jutiklius talpinančios ekrano išpjovos dydį, siekdama padidinti ekrano ir korpuso santykį bei pagerinti estetinį vaizdą. Tiesa, ekrano įstrižainės neturėtų pasikeisti, lyginant su dabartiniais modeliais.

Kitas svarbus patobulinimas - naujasis „A15 Bionic” procesorius, kuris bus pagamintas pagal antros kartos „TSMC” 5nm technologiją, todėl bus taupesnis ir garantuos dar geresnį 5G ryšio veikimą. Tačiau vartotojams labiausiai patiksianti naujovė neabejotinai bus smarkiai padidintos baterijos. Štai „iPhone 13 Pro Max” gaus net 700mAh už pirmtaką didesnį 4352mAh akumuliatorių, kuris praktiškai prilygs konkurentams iš „Android” stovyklos. Tuo metu „iPhone 13” ir „iPhone 13 Pro” vis dar bus aprūpinti daug kuklesnėmis 3095mAh, o „iPhone 13 mini” - vos 2406 mAh baterijomis.

Be naujųjų „iPhone 13“ serijos išmaniųjų telefonų, „Apple“ atstovai turėtų paskelbti ir apie naująjį „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį, o taip pat tikimasi išvysti ir naujus „AirPods“ ausinukus. Kaip bebūtų, visa oficiali informacija paaiškės jau rugsėjo 14 dieną.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 4

Miciganietis

Oi, kaip Jūs taip apsirikote?
Ai, pala, nieko naujo.
Tik dar: 12 PRO MAX ir 13 PRO MAX baterijos yra atitinkamai 3687 mAh ir 4352 mAh.
Taigi (jums svetima bus) matematiškai skirtumas iš didesnio atėmus mažesnį gaunasi 665, o ne 700.
Galėjote bent parašyti, kad "beveik 700 mAh". Tada viskas būtų gerai.

Miciganietis

"Tuo metu „iPhone 13” ir „iPhone 13 vis dar bus aprūpinti daug kuklesnėmis 3095mAh, o „iPhone 13 mini” - vos 2406 mAh baterijomis."

Klausimas akyliausiems: prieš kokį žodelį reikia parašyti PRO, kad autorius spėtų kuo greičiau paredaguoti straipsnį, kol nepamatė kolegos?

Lukas

Kiek teko girdėt planavo, kad šis modelis turės palydovinį ryšį, na bus matyt, o dėl ekrano man nepatinka ta išpjova ir erzina, kad jie dar ja naudoja.. visa kita normaliai. pvz būtu idealu, jei sukurtu korpusu kaip iphone 12 ir pilnu ekranu be išpjovu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas