Naujųjų „Samsung“ flagmanų teks palaukti: bendrovė susiduria su gamybos problemomis

Naujųjų „Samsung“ flagmanų teks palaukti: bendrovė susiduria su gamybos problemomis

Lukas Snarskis

2021-08-27, 14:45

Tiems, kurie nežino, norėtume priminti, kad šių metų rugpjūčio 11 dieną buvo pradėti išankstiniai naujųjų „Samsung“ įrenginių užsakymai. Pietų Korėjos gamintoja nurodė, kad šie išankstiniai užsakymai turėtų būti pristatyti iki rugpjūčio 27 dienos, galbūt net ir anksčiau. Verta pastebėti, kad 27 dieną turėtų startuoti pardavimai visame pasaulyje. Tačiau dabar žvelgiant į esamą situaciją, panašu, kad „Samsung“ stipriai vėluos su įrenginių siuntomis.

Kai kurie Vokietijos vartotojai, iš anksto užsisakę „Samsung Galaxy Z Fold 3“, „Z Flip 3“ ir naujus „Samsung“ išmaniuosius laikrodžius, pradėjo gauti el. laiškus iš „Samsung“ dėl įrenginių pristatymo vėlavimo. Kai kuriais atvejais el. laiškuose nurodoma, kad įrenginiai bus pristatyti rugsėjo viduryje.

Samsung F926B Galaxy Z Fold 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

„Samsung“ teigimu, šie vėlavimai atsirado dėl itin didelės naujų produktų paklausos. Šie teiginiai puikiai papildo ankstesnę informaciją, kurią girdėjome apie išankstinius naujų įrenginių užsakymus, kurie neįprastai viršijo net ir aukščiausias „Samsung“ prognozes.

Iki šiol dar nėra pranešta apie šiuos el. laiškus, pasiekusius JAV vartotojus. Visgi, galima drąsiai teigti apie tai, kad šiuo metu pastebima nemažai pranešimų apie šią informaciją sklindančią Vokietijoje, todėl labai tikėtina, kad tai tik laiko klausimas, kada pamatysime „Samsung“ klientus, gaunančius panašius laiškus ir daugelyje kitų rinkų, įskaitant ir Lietuvą.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 256GB Phantom Black (Juodas)

„Samsung Galaxy Z Fold 3“, „Z Flip 3“ ir nauji išmanieji laikrodžiai internete sulaukia puikių atsiliepimų. Panašu, kad „Samsung“ gali turėti stiprių įrenginių trejetuką. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad dar nėra pranešimų apie „Galaxy Buds 2“ ausinukų vėlavimą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

7,6 colio
4400 mAh

Išleista: 2021 rugpjūtis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas