Naujųjų „Xiaomi“ flagmanų belaukiant: aiškėja opcijos pirkėjams bei naujųjų modelių kainos

Naujųjų „Xiaomi“ flagmanų belaukiant: aiškėja opcijos pirkėjams bei naujųjų modelių kainos

Praėjusiais metais „Xiaomi“ pristatė nemažai dėmesio sulaukusią išmaniųjų telefonų seriją „Mi 10T“. Beveik prieš metus pristatyta serija netrukus sulauks atnaujinimo, o internete, jau nuo praėjusios savaitės, sklinda įvairiausi gandai apie „Mi 11T“ pristatymą.

Dar vakar rašėme, jog „Xiaomi“ ketina surengti spaudos konferenciją, kuri įvyks rugsėjo 15 dieną. Nors kompanijos atstovai oficialiai nepatvirtino, kad bus pristatyti naujieji „Xiaomi Mi 11T“ serijos telefonai, tačiau abejonių dėl to labai mažai. Kaip bebūtų, šiandien pasirodė dar naujesnė informacija, kuri atskleidžia galimas įrenginių kainas.

Pranešama, kad naujasis „Xiaomi Mi 11T“ turės dvi atminties konfigūracijas – tai 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties arba 8 GB ir 256 GB. Pirmasis variantas turėtų kainuoti 746 eurus, o antrojo modelio kaina sieks maždaug 778 eurus. Pirkėjai taip pat galės pasirinkti iš trijų skirtingų spalvų – tai baltos, pilkos bei mėlynos.

Analogiškus atmintinių variantus turės ir „Xiaomi Mi 11T Pro“ išmanusis telefonas, kuris kainuos, atitinkamai, 896 eurus ir 929 eurus. Skelbiama, kad šis įrenginys taip pat turės tris spalvų opcijas, kurios bus identiškos standartiniam modeliui, tačiau daugiau informacijos apie šio įrenginio dizainą neatskleidžiama.

Primename, jog dar prieš kelias dienas „Xiaomi Mi 11T“ buvo pastebėtas FCC duomenų bazėje. Spėjama, kad „Xiaomi Mi 11T“ turės 6,8 colių įstrižainės ekraną. Pateiktos išmaniojo telefono nuotraukos atskleidžia, jog nugarėlėje rasime ganėtinai didelį kamerų stačiakampį, kas jau tampa savotiška „Android“ įrenginių mada. Įdomu tai, kad „Mi 10T“ serija debiutavo su panašiu kamerų dizainu, kurį matėme ir šių metų „Redmi“ ir „Redmi Note“ išmaniuosiuose telefonuose.

Manoma, kad „Xiaomi Mi 11T“ turėtų veikti su „MediaTek“ sukurtu procesoriumi, bet kol kas nėra žinoma su kuriuo modeliu. Šis išmanusis taip pat turės OLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Tuo tarpu, „Pro“ modelis galimai naudos „Qualcomm Snapdragon 888“ procesorių. Pranešama, kad „Mi 11T Pro“ modelis taip pat pasižymės net 5000 mAh talpos baterija, 120 W įkrovimo palaikymu ir 120 Hz OLED ekranu. Tai būtų ryškus žingsnis į priekį, palyginti su „Mi 10T Pro“, kuris buvo pristatytas su 33 W įkrovimu ir 144 Hz skystųjų kristalų ekranu.

Kaip jau minėjome, šių išmaniųjų telefonų pristatymas turėtų įvykti jau rugsėjo 15 dieną, o renginį tiesiogiai stebėti galėsite ir Jūs. Mūsų minėtą dieną, 15:00 val. Lietuvos laiku, „Xiaomi“ konferencija bus transliuojama „YouTube“ platformoje.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas