Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Neįtikėtinas „Xiaomi” flagmanų tvirtumas: veikia net ir pervažiuoti autobuso

Neįtikėtinas „Xiaomi” flagmanų tvirtumas: veikia net ir pervažiuoti autobuso

Ignas Petrikonis

2021-04-03, 11:40

Prieš porą dešimtmečių „Nokia” gamino tvirtumo legendomis tapusius mobiliuosius telefonus. Įdomu tai, jog jie nebuvo priskirti kokiai nors statybininkų pamėgtai atsparių įrenginių kategorijai, o ir pats gamintojas to nereklamavo kaip išskirtinio privalumo. Visi tiesiog žinojo, kad „Nokia” telefonai tvirti, ir jais pasitikėjo. Tačiau šiomis dienos situacija yra kardinaliai pasikeitusi - stiklu apvilkti išmanieji yra lyg velykinis kiaušinis, kuris bet kada gali dužti ir pridaryti nemalonumų. Nors tai galioja praktiškai visų populiariausių gamintojų produkcijai, kartais pasitaiko malonių išimčių.

s_8a5d8a55c12b46f1a09f1cf2fec37e25

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Prieš kelias dienas vienas vartotojas pasidalino istorija, kaip jo turimas praėjusių metų „Xiaomi” flagmanas „Mi 10” iškrito ant gatvės grindinio ir buvo pervažiuotas autobuso. Iškart po įvykio žmogui širdis nusirito į kulnus - praktiškai visa telefono nugarėlė buvo nusėta skilusio stiklo voratinklių. Nelaimėlis intuityviai nusprendė, jog įrenginys yra nepataisomai sugadintas, tad jo ateities perspektyvose turėjo būti matomas nebent elektronikos atliekų konteineris.

s_86b9d288727343f9bd4515613ee408f6%20%281%29

Didžiausiam nustebimui, pakėlus ir atvertus telefoną, jo priekinė dalis buvo praktiškai sveika - autobuso pervažiuotas „Mi 10” kuo puikiausiai funkcionuoja, apart poros spalvotų vertikalių linijų ekrane. Kitaip tariant, vartotojui tereikės už keliasdešimt eurų pasikeisti sudužusią nugarėlę ir kameros modulio stikliuką.

Sunku pasakyti, ar šis žmogus yra gimęs po laiminga žvaigžde ir jo telefonas sugebėjo ant grindinio nukristi tokiu kampu, kad autobuso ratas nesugebėjo jo rimčiau sutraumuoti, ar tiesiog turime pagirti „Xiaomi” inžinierius, sukonstravusius itin tvirtą vidinę korpuso konstrukciją. Kai kurie komentatoriai taip pat iškėlė hipotezę, jog tokį gerą rezultatą galėjo lemti lenktas ekrano stiklas, geriau paskirstęs slėgio jėgą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas