Netrukus debiutuos įspūdingiausias 2023 metų telefonas: „Xiaomi“ atskleidė kada jo sulauksime, geros naujienos pasieks ir europiečius

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato gausybę įvairių išmaniųjų telefonų, o bene daugiausiai dėmesio sulaukia šios bendrovės flagmanai. Mes jau matėme „Xiaomi 13“ serijos modelių pristatymą, tačiau šią liniją turėtų papildyti ir dar vienas įrenginys, kurio pristatymo laukia daugelis.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Netrukus debiutuos įspūdingiausias 2023 metų telefonas: „Xiaomi“ atskleidė kada jo sulauksime, geros naujienos pasieks ir europiečius

„Xiaomi“ jau kuris laikas planuoja pristatyti naująjį „Xiaomi 13 Ultra“, o dabar paaiškėjo, kad šio išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau šį mėnesį. Nors gamintojas ir neatskleidė tikslios išleidimo datos, tačiau jau aišku, kad jis debiutuos ne tik Kinijoje, bet ir pasaulinėje rinkoje.

Praėjusiais metais debiutavęs „Xiaomi 12S Ultra“, kuris pasiūlė puikias fotografavimo galimybes, taip niekada ir nepasiekė tarptautinės rinkos, todėl šios dienos naujienos apie „13 Ultra“ modelį – savotiškas netikėtumas. Ir nors gamintojas daug informacijos neatskleidė, tačiau pranešime naudojamas „Leica“ logotipas sufleruoja, kad prie kamerų kūrimo prisidėjo būtent šį bendrovė.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 13 Ultra“ turėtų pasiūlyti 90W greitojo įkrovimo galimybę. Tokią informaciją atskleidžia naujausi 3C sertifikatai, kur šis modelis žymimas „2304FPN6DC“ serijos numeriu. Verta pastebėti, kad anksčiau pristatytas „Xiaomi Mi 11 Ultra“ siūlė tik 67W greitąjį įkrovimą.

Jau yra žinoma, jog šis „Xiaomi“ flagmanas turėtų pasiūlyti puikias kameras. Remiantis anksčiau pasirodžiusia informacija, „Xiaomi 13 Ultra“ nugarėlėje turėtų būti įmontuotas 1 colio sensorius su ypatingomis stabilizavimo galimybėmis, o greta rasime dar tris kameras su 50 MP raiškos vaizdo jutikliais. Vienas jų bus plataus kampo, antrasis teleobjektyvas su 3x priartinimo galimybe, o trečiasis – periskopinis teleobjektyvas.

Naujasis „Xiaomi 13 Ultra“ turėtų pasiūlyti itin aukštos kokybės ekraną su 2K raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Tikėtina, kad dažnis bus parenkamas, atsižvelgiant į tai, kokie veiksmai atliekami su telefonu, o tai padės papildomai sutaupyti baterijos energijos. „Xiaomi“ šiam modeliui ketina panaudoti ir IP68 sertifikatu aprūpintą korpusą, o taip pat įmontuos stereo garsiakalbius bei NFC lustą.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Jonas

Eilinis kinų chlamas už brangiai. Dar niekada jie nieko negamino nebandydami apgauti, čia jiems garbės reikalas. Parametrus visada rašo vienus, o bandant pamatai, jog to nėra... Gaila jog tokie sukčiavimai nestabdomi, nes mokėti už ššš 1500 ir daugiau euriukų - tai jau atsiprašau... Sau giliau tokį tesusikiša ;)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas