Netrukus debiutuos pigusis „iPhone SE (2022)“: pasiūlys daugiau galios ir 5G, tačiau daugiau naujovių neišvysime

Netrukus debiutuos pigusis „iPhone SE (2022)“: pasiūlys daugiau galios ir 5G, tačiau daugiau naujovių neišvysime

Arnas Balčiūnas

JAV technologijų milžinė „Apple“ ruošiasi naujų produktų pristatymui. Kalbos apie tai netilo jau kuris laikas, o dabar sulaukėme ir oficialaus kompanijos atstovų patvirtinimo. Kaip ir buvo tikėtasi, „Apple“ naujienas pristatys kovo 8 dieną.

Kalbos apie kovo 8 dienos renginį internete netilo jau kuris laikas, o dabar jau žinoma ir tai, jog šio pristatymo metu išvysime naująjį „iPhone SE (2022)“ išmanųjį telefoną. Iki oficialaus pristatymo likus vos keletui dienų – aiškėja ir pagrindinės jo savybės bei daugiau papildomos informacijos.

Apple iPhone SE 2020 128GB White (Baltas)

iPhone-SE-2022

Remiantis „Apple“ analitiko Ming-Chi Kuo pateikiama informacija, naujasis „iPhone SE (2022)“ turės analogišką dizainą kaip ir 2020 metais išleistas modelis, pirkėjai galės rinktis iš keletos skirtingų spalvinių opcijų bei turės tris vidinės atmintinės opcijas – 64 GB, 128 GB ir 256 GB.

Pirkėjai naująjį „iPhone SE“ variantą galės įsigyti baltos, juodos arba raudonos spalvos. Kaip ir buvo prognozuota, išmanusis telefonas veiks su „Apple A15 Bionic“ procesoriumi bei turės 5G ryšio palaikymo galimybę. M.Kuo skelbia ir tai, jog „Apple“ ketina parduoti 25-30 mln. šio išmaniojo telefono vienetų iki 2022 metų pabaigos.

Apple iPhone SE 2020 64GB Black (Juodas)

iphone-se

Deja, tačiau daugelis kitų „iPhone SE (2022)“ išliks nepakitusios, o naujas procesorius ir 5G palaikymas bus didžiausios naujovės. Tai reiškia, jog šis įrenginys turės 4,7 colių įstrižainės LCD ekraną su „Touch ID“ palaikymą turinčiu mygtuku apačioje.

Kaip jau minėjome, naujasis „iPhone“ modelis bus pristatytas artėjantį antradienį, kovo 8 dieną. Kartu su šiuo išmaniuoju telefonu turėtų debiutuoti ir „iPad Air“ planšetė, o taip pat tikimasi išvysti ir naują „MacBook Air“ versiją su „Apple M2“ procesoriumi, 23 colių įstrižainės ekranu aprūpintą „Mac“ bei naują „Mac Mini“ variantą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Apple

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas