Telefonai

Netyla kalbos apie „iPhone 16 Pro“ serijos telefonus: aiškėja, kad dideli pokyčiai palies įrenginių ekranus bei kameras

Nors „iPhone 15“ serija dar tik turėtų pasirodyti vėliau šį rudenį, gandai apie „iPhone 16“ kartą sklando jau kelis mėnesius.

Netyla kalbos apie „iPhone 16 Pro“ serijos telefonus: aiškėja, kad dideli pokyčiai palies įrenginių ekranus bei kameras

Žymus „Apple“ analitikas Min-Chi Kuo pasidalino savo naujausiomis žiniomis ir teigia, kad „iPhone 16 Pro“ ir „16 Pro Plus“ pasiūlys didesnio dydžio ekranus ir periskopinius kameros jutiklius.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Manoma, kad „iPhone 16 Pro“ ekrano įstrižainė bus 6,3 colio, o „16 Pro Max“ panelė turėtų išaugti iki 6,9 colio. Šios vertės rodo 0,2 colio padidėjimą, lyginant su „iPhone 14 Pro“ karta.

Dėl didesnių išmatavimų „Apple“ inžinieriai galės pritaikyti periskopinį objektyvą abiejuose „iPhone 16 Pro“ modeliuose. Pranešama, kad patobulintos priartinimo kameros pasiūlys iki 5–6 kartų optinį priartinimą, o jas tieks „Cowell E Holdings“.

Dabartiniai gandai rodo, kad „iPhone 15 Pro Max“ taip pat pasiūlys periskopinį objektyvą, o mažesnis „15 Pro“ jo neturės. Ankstesnėse pranešimuose taip minima tikimybė, kad „16 Pro“ serija taip pat turės po ekranu paslėptą „Face ID“ sprendimą, kas leistų sukurti labiau įtraukiantį viso vaizdo ekraną.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas