Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Nokia“ kuriamą flagmaną apgaubė nežinia: paneigtos kalbos dėl bendradarbiavimo su „Huawei“

„Nokia“ kuriamą flagmaną apgaubė nežinia: paneigtos kalbos dėl bendradarbiavimo su „Huawei“

Lukas Snarskis

2021-07-02, 14:55

Dauguma technologijų entuziastų dar puikiai atsimena, kai JAV įvedė sankcijas „Huawei“ kompanijai, dėl kurių „Huawei“ nebegali naudotis „Google“ teikiamomis paslaugomis. Todėl 2019 metais, buvo pranešta apie naujos operacinės sistemos „HarmonyOS“ atsiradimą, siekiant sumažinti priklausomybę nuo „Google“.

Prieš keletą dienų internete pasirodė informacija, jog „HarmonyOS“ gali būti panaudota ir „HMD Global“ kompanijos ruošiamame „Nokia X60“ išmaniajame telefone. Tokios žinios nuo pirmos minutės sukėlė nemažai skeptiškų komentarų, o dabar aiškėja, kad tai buvo visiškai neteisingi gandai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Nokia-X60-Harmony-OS_pagr

Nuostaba kelia, tai kad „Nokia“ nėra kiniškas prekės ženklas nors ir priklauso „HMD Global“ kompanijai. Antra šiuolaikiniai „Nokia“ išmanieji telefonai garsėja savo švaria „Android“ OS versija. Kaip ten be būtų tai nėra pirmas kartas, kai „Nokia“ ryžtasi eksperimentuoti su operacinėmis sistemomis. Jau mažai kas atsimena, bet „Nokia“ kurį laiko naudojo „Windows Phone“ operacinę sistemą, kuri žlugo, kartu nusinešdama ir „Nokia“ viltis, vėl pakilti į išmaniųjų telefonų olimpą.

Šiandien pasirodė ir „Huawei“ komentaras dėl šių žinių. Kaip skelbia „Global Times“, Kinijos milžinės atstovai paneigė tokią informaciją ir pavadino tai „netikromis naujienomis“. Tokius gandus iš esmės neigia ir „Nokia“, tačiau reikėtų neatmesti galimybės, kad tai gali būti ir dūmų užsklanda. Reikėtų nepamiršti, kad „Nokia X60“ įrenginys dar nėra oficialiai pristatytas, todėl gamintojų neigimas yra ganėtinai įprastas reiškinys.

Screenshot

Kalbant apie pačio telefono „Nokia X60“ specifikacijas žinoma labai nedaug. Manoma, kad „Nokia X60“ bus priskiriamas flagmanų segmentui bei pasižymės tokiais parametrais, kaip 200 MP kamera, lenktų kraštų ekranas ir 6000 mAh talpos baterija. Labiausiai į akis krentantis dalykas, tai įspūdingo dydžio kamera. Dabar daugumą vidutinės klasės telefonų yra apginkluoti 108 MP sensoriais, reikia tikėtis, kad 200 MP pagrindinė kamera nebus tik marketinginis triukas. Spėjama, kad sulauksime dviejų telefono versijų tai „Nokia X60“ ir „Nokia X60 Pro“. Tačiau nežinoma kokie bus skirtumai tarp jų, visa prieinama informacija yra tik gandai, o mums belieka tik kantriai laukti kol bus atskleidžiama daugiau informacijos. Neatskleidžiama, net koks procesorius slėpsis viduje, tačiau manoma, kad telefonas palaikys 5G ryšį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas