„Nokia“ ruošią itin atsparų telefoną: palaikys 5G ryšį ir turės daugelio pamėgtą jungtį

„Nokia“ ruošią itin atsparų telefoną: palaikys 5G ryšį ir turės daugelio pamėgtą jungtį

Lukas Snarskis

2021-07-18, 12:45

„Nokia“ išmaniųjų telefonų pristatymus, pastaruoju metu, gaubia nežinia. „HMD Global“ valdomos įmonės flagmano laukiame jau daugiau nei metus, o kai kurių kitų įrenginių pristatymai įvyksta visiškai netikėtai. Ir nors gamintojas dar turi nemažai neatsakytų klausimų, dabar pasirodo informacija apie naujai kuriamą telefoną.

Prieš dvi dienas „Nokia” prabilo apie planuojamą itin atsparų išmanųjį telefoną, kuris turėtų pasirodyti liepos 27 dieną. Tikėtina, kad naujasis produktas bus žinomas kaip „Nokia XR20“, o dabar galime pamatyti ir kaip jis atrodys Šios „Nokia” naujienos nuotrauka buvo paskelbta bendruomenės forumo įraše.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Nokia-XR20

Nuotraukoje matomas tamsiai mėlynos spalvos telefonas, padengtas vandens lašeliais, kurie, kaip spėjama, reiškia IP68 reitingą.Prietaiso apačioje yra garsiakalbio išpjova, C tipo prievadas ir ausinių lizdas, o kairėje pusėje yra maitinimo mygtukas.

Nors oficialių specifikacijų dar nėra, tačiau tikėtina, kad naujasis „Nokia XR20“ pasižymės 6,67 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Neoficialiais duomenimis, nugarėlėje rasime 48 MP pagrindinę kamerą bei 13 MP plataus kampo sensorių. Išmanusis turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 480 5G“ procesoriumi bei 5000 mAH talpos baterija.

Nesunku nuspėti, jog ši „Nokia“ naujiena turėtų būti pakankamai pigi, tačiau kainą kiek kilstelėti į viršų gali atsparumo savybės ir 5G ryšio palaikymas. Kaip bebūtų, daugiau informacijos turėtų paaiškėti jau visai netrukus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas