Telefonai

„Nothing“ įvairiais būdais siekia maksimalaus populiarumo: pasitelkiama strategija sulaukia kritikos, kai kuriems tai labai nepatinka

Vienas iš „OnePlus“ įkūrėjų Carlas Pei paliko bendrovė dar 2020 metais, o po metų pradėtų savo atskirą įmonę. Taip gimė „Nothing“ kompanija, kuri dabar jau žinoma daugeliui.

„Nothing“ įvairiais būdais siekia maksimalaus populiarumo: pasitelkiama strategija sulaukia kritikos, kai kuriems tai labai nepatinka

Praėjusiais metais „Nothing“ išleidus „Phone (1)“, bendrovės vadovai pajuto šiokį tokį sėkmės skonį, todėl suprantama, kad prekės ženklas nori išpopuliarėti išmaniųjų telefonų rinkoje su savo būsimais produktais. O norėdamas, kad sėkmė būtų kuo didesnė - vienas iš „OnePlus“ įkūrėjų nugvelbia talentus iš bendrovės, kurią įkūrė kartu su Pete Lau.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis „Inverse“ pranešimu, „Nothing“ agresyviai graibsto talentus iš „OnePlus“, kad „Phone (2)“ būtų itin sėkmingas. Carl Pei vadovaujama įmonė pritraukia talentus iš beveik visų pagrindinių vertikalių, įskaitant aparatinę įrangą, programinę įrangą ir rinkodarą.

„Septyniasdešimt procentų „Nothing“ programinės įrangos komandos yra iš „OnePlus“, – „Inverse“ sakė įmonei artimas šaltinis. „Trisdešimt procentų aparatinės įrangos komandos taip pat atėjo iš „OnePlus“.

„Inverse“ artimi šaltiniai taip pat atskleidė, kad „Nothing“ didžiausią dėmesį sutelks į technologijų entuziastus . Buvo atlikta daug svarbių įdarbinimų siekiant pretenduoti į „entuziastų prekės ženklo“ statusą - etiketę, kurią anksčiau turėjo „OnePlus“.

Įmonės pastangų paversti „Nothing“ „entuziastų prekės ženklu“ vienas iš pagrindinių elementų yra programinės įrangos patirtis. Daugelis buvusių „OnePlus“ programinės įrangos inžinierių buvo pasamdyti tiesiog tam, kad padarytų „Nothing OS“ „išskirtine“. „Nothing OS“ yra pertvarkyta „Android“ versija ir šiuo metu ji naudojama „Phone (1)“.

Naujos kartos „Nothing“ telefonas taip pat bus veiks su ta pačia operacine sistema. Kaip teigiama pranešime, vienas iš reikšmingų pakeitimų, kuriuos „Nothing“ galit įdiegti „Phone (2)“, yra pertvarkytas pagrindinis ekranas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas