Telefonai

Nuo populiariausių iki visiško dugno: HTC ir toliau fiksuoja tragiškus finansinius rodiklius

Nuo populiariausių iki visiško dugno: HTC ir toliau fiksuoja tragiškus finansinius rodiklius

Tai, kad HTC išgyvena ne pačius geriausius laikus žino jau turbūt dauguma. Visai neseniai kompanijos atstovai atskleidė ir balandžio mėnesio finansinius rezultatus, kurie nerodo jokių džiugių signalų. Ataskaita tik dar kartą patvirtina tai, jog Taivano kompanija išgyvena tikrai ne lengvus laikus ir vis labiau akivaizdu, kad rasti tam sprendimą tampa neįmanoma.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

HTC pastaruosius keletą metų nemažai dėmesio skyrė labiau nišiniams produktams, tačiau mobilaus sektoriaus susitraukimas turi milžiniškų padarinių visai kompanijai. COVID-19 pandemijos metu HTC užfiksavo pačius blogiausius savo istorijoje rezultatus, o tai yra ganėtinai liūdinantis faktas, atsižvelgiant į šio gamintojo populiarumą vos prieš dešimt metų.

Pranešama, kad HTC pajamos balandžio mėnesį siekė vos 10 mln. JAV dolerių, o tai yra 31,25 proc. mažiau nei ankstesnį mėnesį. Verta paminėti ir praėjusių metų skaičius, lyginant su 2019 balandžiu nuosmukis siekia beveik 50 proc., 49,86 proc. Taivaniečių kompaniją dar kovo mėnesį buvo užfiksavusi nedidelį pajamų augimą, tačiau panašu, kad visa tai tampa tik įrašas, istorijos puslapiuose.

Jeigu žvelgtume į pirmosios šių metų pusės HTC skaičius – rezultatas dar liūdnesnis. Iki šiol kompanija surinko 54 mln. JAV dolerių, o tai yra net 53,99 proc. mažiau nei analogišku periodu praėjusiais metais. Akivaizdu, kad gamintojas privalo imtis kažkokių kardinalių permainų, tačiau visi pastarųjų metų bandymai buvo pažymėti nesėkmėmis.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-04-09, 17:00

Temos

HTC

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas