Nusitaikė pažaboti greitąjį įkrovimą: ketinama įvesti ribojimus, kurie pakeistų telefonų įkrovimo tendencijas

Nusitaikė pažaboti greitąjį įkrovimą: ketinama įvesti ribojimus, kurie pakeistų telefonų įkrovimo tendencijas

Lukas Snarskis

2021-08-08, 13:20

Pastarieji keletą metų išmaniųjų telefonų savininkams buvo itin džiaugsmingi. Daugelis gamintojų pristatė ir pradėjo naudoti gerokai spartesnes įkrovimo technologijas, o tuo pačiu tobulėjo ir belaidžio krovimo galimybės. Belaidės krovimo technologijos jau perkopė 50W spartą ir panašu, kad tai turėtų tapti savotišku standartu.

Nors kai kurie gamintojai anonsuoja ir dar spartesnes belaidžio greito įkrovimo technologijas, tačiau panašu, kad didžioji dalis rinkos turės tenkintis 50W belaidžiu įkrovimu. Kinijoje jau dabar bandoma apriboti telefonų gamintojus, o ribojimai turėtų įsigalioti jau šių metų pabaigoje. Remiantis pasirodžiusia informacija, šalyje būtų draudžiama kurti, importuoti ar parduoti įrenginius su spartesne nei 50W belaidžio įkrovimo technologija.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

belaidis-ikrovimas

Tai gerokai apribotų gamintojų galimybes. Reikėtų prisiminti, jog dar visai neseniai buvo pademonstruotas ir 120W greitasis įkrovimas, o, pavyzdžiui, „Xiaomi“ naujausias flagmanas, kuris pasirodys jau kitą savaitę, turėtų pasižymėti 70W belaidžiu įkrovimu. Kinijos vyriausybės svarstomi pakeitimai galėtų ganėtinai smarkiai paveikti tokių įrenginių pardavimo galimybes, o tai įtakos turėtų ir už šios šalies ribų.

samsung_wireless_charger_trio.0.jpg

Niekam ne paslaptis, jog daugiausiai su belaidžio įkrovimo technologijomis dirba Kinijos kompanijos. Tarp aktyviausių būtų galima paminėti „Xiaomi“, „Oppo“ ar „Vivo“ ir pan. Jeigu Kinijoje būtų apribotos belaidžio įkrovimo technologijų spartos, tai teoriškai turėtų pasiekti ir kitus regionus, nes gamintojams paprasčiausiai neapsimokėti investuoti į tokių technologijų kūrimą. Kaip bebūtų, bent jau kol kas, Kinijoje toks reguliavimas nėra patvirtintas.

Kaip jau minėjome, jeigu tokie ribojimai būtų įvesti, jie pradėtų galioti nuo paskutiniosios 2021 metų dienos. Tai reikštų, kad nuo sausio 1 dienos, visi išmanieji telefonai ir kiti panašūs įrenginiai negalėtų būti gaminami, parduodami ar importuojami, jeigu jų belaidžio įkrovimo sparta viršytų 50W.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas