„OnePlus“ gerbėjams gali tekti nusivilti: aiškėja nuviliančios naujienos apie 2022 metų flagmanus

„OnePlus“ gerbėjams gali tekti nusivilti: aiškėja nuviliančios naujienos apie 2022 metų flagmanus

Kinijos kompanija „OnePlus“ kasmet pristato bent vieną aukščiausios klasės išmanųjį telefoną, o per pastaruosius kelis metus šis gamintojas pasiūlė ir kiek pigesnių įrenginių. Artimiausiu metu bendrovė ketina pristatyti „OnePlus 9 RT“ modelį, kuris debiutuos Kinijoje bei Indijoje, tačiau internete sklinda kalbos ir apie kitų metų flagmaną.

Kitąmet debiutuosianti „OnePlus 10“ išmaniųjų telefonų serija turėtų būti pristatyta kovo mėnesį ir nors iki išleidimo yra dar labai daug laiko, tačiau pirmoji informacija apie naujuosius produktus sklinda jau dabar. Internete pasklido naujienos, jog „OnePlus 10“ galimai nepasiūlys jokių pokyčių dizaino srityje, o vieninteliai patobulinimai mūsų laukia techninių specifikacijų sąraše.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kokiomis savybėmis gali pasižymėti „OnePlus 10“ serijos įrenginiai, o taip pat nėra žinoma ir kiek jų bus pristatyta. Verta prisiminti, kad šiemet Kinijos kompanijos vadovai pademonstravo tris modelius – tai „OnePlus 9“, „OnePlus 9 Pro“ ir „OnePlus 9R“. Tai leidžia tikėtis, kad ir kitąmet galima sulaukti analogiškų opcijų.

Verta paminėti ir tai, jog be „OnePlus 9 RT“, šiemet gali pasirodyti ir naujas „Nord“ serijos išmanusis telefonas. Tikėtina, kad pastarasis pristatymas gali vykti dar spalio mėnesį, o kartu su nauju „OnePlus“ telefonu, bus pademonstruoti ir keletas naujų aksesuarų. Tiesa, kol kas išlieka neaišku kas tai galėtų būti.

Priminsime, kad netrukus Kinijoje ir Indijoje debiutuosiantis „OnePlus 9 RT“ modelis turėtų pasižymėti AMOLED ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šis modelis veiks su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi bei turės iki 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Pranešama, kad išmanusis taip pat turės 4500 mAh talpos bateriją su 65W greituoju įkrovimu, o nugarėlėje rasime 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas