Telefonai

„OnePlus“ ir „Realme“ ruošia įspūdingus flagmanus: pasiūlys ne tik greitą įkrovimą, bet ir milžinišką kiekį atminties

„OnePlus“ ir „Realme“ yra vieni populiariausi išmaniųjų telefonų prekės ženklai rinkoje. Abi bendrovės yra žinomos dėl to, kad gamina aukštos kokybės įrenginius, pasižyminčius puikiu našumu ir funkcijomis.

„OnePlus“ ir „Realme“ ruošia įspūdingus flagmanus: pasiūlys ne tik greitą įkrovimą, bet ir milžinišką kiekį atminties

Per pastarąsias kelias savaites buvo gauta keletas pranešimų apie du šių prekių ženklų mobiliuosius telefonus. Pasak populiaraus ir patikimo technologijų tinklaraštininko @DCS, šiuose įrenginiuose bus iki 24 GB RAM. Standartinis modelis naudos 16 GB RAM, o geriausias – 24 GB operatyviosios (RAM).

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kitame neseniai paskelbtame įraše @DCS praneša, kad naujieji „OnePlus“ ir „Realme“ telefonai turės iki 150 W greitą įkrovimą. Tai reikšmingas atnaujinimas, lyginant su ankstesniais modeliais, kurie turėjo 65 W greitąjį įkrovimą. Šiame straipsnyje mes atidžiau pažvelgsime į šią naują funkciją ir ką ji reiškia išmaniųjų telefonų vartotojams.

Skaitmeninio tinklaraštininko @DCS teigimu, naujieji „OnePlus“ ir „Realme“ telefonai bus aprūpinti „Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriais, palaikys 150 W greitą įkrovimą, turės 1,5K itin siaurą išlenktą ekraną ir tiesų ekraną bei galinę IMX890 OIS išsikišusią pagrindinę kamerą. Pranešime taip pat teigiama, kad šie įrenginiai paveldės „OPPO Find X6“ algoritmą, o vaizdo kokybė vis dar bus „santykinai pajėgi".

Pagal „Oga“ serijos gaminių pavadinimų taisykles, šie du nauji modeliai turėtų būti atitinkamai pavadinti „OnePlus Ace 2 Pro“ ir „Realme GT Neo5 Pro“. Be to, jie abu yra vidutinės klasės modeliai. „OnePlus“ ir „Realme“ iš tikrųjų patvirtino, kad išleis šiuos mobiliuosius telefonus. Taip pat oficialu, kad „OnePlus“ ir „Realme“ turi 150 W įkrovimo technologiją, tačiau vis dar laukiame oficialaus pristatymo.

Kas yra 150W greitasis įkrovimas?

Greitas įkrovimas yra funkcija, leidžianti išmaniesiems telefonams greitai įsikrauti. Tai populiari funkcija tarp išmaniųjų telefonų vartotojų, nes taupo laiką ir užtikrina, kad įrenginys visada būtų paruoštas naudoti.

150W greitasis įkrovimas yra nauja technologija, leidžianti išmaniesiems telefonams įsikrauti neįtikėtinai greitai. Tai reiškia, kad vartotojai gali įkrauti savo įrenginius per kelias minutes, o ne valandas.

Kaip veikia tokia įkrovimo technologija?

150 W greitas įkrovimas veikia naudojant didelio galingumo įkroviklį, kuris tiekia daug srovės į akumuliatorių. Tai leidžia akumuliatoriui įsikrauti daug greičiau nei naudojant tradicinius įkrovimo būdus. Įkroviklis sukurtas taip, kad būtų saugus ir efektyvus, su įmontuotomis saugos funkcijomis, kurios apsaugo nuo perkaitimo ir kitų problemų.

Kokie 150W greitojo įkrovimo privalumai?

150 W greitasis įkrovimas turi keletą privalumų. Akivaizdžiausias pranašumas yra tai, kad tai leidžia vartotojams greitai įkrauti savo įrenginius. Tai reiškia, kad jie gali praleisti mažiau laiko laukdami, kol telefonas pasikraus, ir daugiau laiko juo naudotis. Be to, greitas įkrovimas gali padėti pailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką, nes sutrumpina laiką, kai į akumuliatorių yra tiekiama įtampa.

Gausybė atminties ir galingiausi procesoriai

Be 150 W greito įkrovimo, naujieji „OnePlus“ ir „Realme“ telefonai taip pat turės iki 24 GB RAM ir „Snapdragon 8 Gen 2“ procesorius. Tai didžiulis atnaujinimas nuo ankstesnių modelių, kuriuose buvo iki 12 GB RAM ir „Snapdragon 8 Gen 1“ procesoriai. Padidėjusi RAM ir apdorojimo galia leis vartotojams paleisti kelias programėles ir žaidimus. Jie nepatirs jokio strigimo ar sulėtėjimo. Be @DCS, kitas patikimas šaltinis „XDA Developers“ patvirtino, kad „OnePlus“ ir „Realme“ galės naudoti iki 24 GB RAM.

Verta paminėti, kad po to, kai buvo paskelbta, kad „OnePlus“ ir „Realme“ nauji telefonai turės 24 GB atminties versiją, „Red Magic“ oficialiai patvirtino, kad jų įrenginys taip pat naudos 24 GB RAM. „Nubia Red Magic 8S Pro“ bus išleistas liepos 5 d. ir bus pirmasis pasaulyje 24 GB itin didelės atminties mobilusis telefonas.

„Nubia“ veiksmai tarsi patvirtina, kad būsimi „OnePlus“ ir „Realme“ įrenginiai tikrai naudos 24 GB RAM. Visi žinome, kad Kinijos prekės ženklai mėgsta pirmieji pasinaudoti arba pranešti, kad naudos naują savybę. Po to, kai žiniatinklyje pasklido gandas apie „OnePlus“ ir „Realme“, naudojančius šią savybę, „Nubia“ greitai oficialiai patvirtino, kad ji bus pirmoji, kuri ją paleis į rinką.

Kas dar žinoma?

Pasak „MyFixGuide“, dar viena įdomi naujųjų „OnePlus“ ir „Realme“ telefonų savybė yra 1,5K itin siauras lenktas ekranas. Tai naujo tipo ekranas, pasižymintis didesne skiriamąja geba nei tradiciniai ekranai. Dėl itin siauro išlenkto dizaino ekranas taip pat atrodo labiau įtraukiantis ir suteikia patogesnę žiūrėjimo patirtį.

„My Mobile India“ taip pat praneša, kad naujuose „OnePlus“ ir „Realme“ telefonuose bus IMX890 OIS išsikišusi pagrindinė kamera. Tai aukštos kokybės fotoaparatas, pasižymintis puikia vaizdo kokybe ir stabilumu. OIS funkcija padeda sumažinti susiliejimą ir drebėjimą, todėl lengviau daryti aiškias ir ryškias nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Kalbant apie dviejų telefonų kainas, oficialių pranešimų šiuo metu nėra, tačiau galime profesionaliai apskaičiuoti spėjimą pagal anksčiau išleistus „OnePlus“ ir „Realme“ įrenginius. „OnePlus Ace Pro“ neseniai buvo išleistas už maždaug 434 eurus ir palaiko 150 W greitąjį įkrovimą. Be to, „Realme GT Neo 5“ taip pat neseniai buvo išleistas už maždaug 405 ir palaiko 240 W greitąjį įkrovimą. Taigi, labiausiai tikėtina, kad šių įrenginių kaina sieks maždaug 400 - 500 eurų.

Naujieji „OnePlus“ ir „Realme“ telefonai bus vieni įdomiausių įrenginių rinkoje. Su 150 W greituoju įkrovimu, iki 24 GB RAM, „Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriais, 1,5K itin siauru išlenktu ekranu ir IMX890 OIS pagrindine kamera, šie telefonai siūlo daugybę įdomių funkcijų, kurios tikrai paliks įspūdį. Nesvarbu, ar naudojate daug telefono galios, ar tiesiog ieškote kokybiško telefono, šiuos įrenginius verta apsvarstyti. „OnePlus“ ir „Realme“ jau turi 150 W įkrovimo technologiją, kurią ji naudos šiems įrenginiams.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas