Telefonai

„OnePlus“ mes iššūkį sulenkiamų telefonų rinkos karaliui: netrukus debiutuos išskirtinis bendrovės produktas, laukti liko nebedaug

Kinijos kompanija „OnePlus“ anksčiau išleisdavo vos keletą naujų išmaniųjų telefonų per metus, tačiau dabar jų kuriamų įrenginių skaičius yra ženkliai didesnis. Bendrovė pristato įvairiausių klasių modelius, o dabar ruošiasi ir dar vienos naujienos pristatymui.

„OnePlus“ mes iššūkį sulenkiamų telefonų rinkos karaliui: netrukus debiutuos išskirtinis bendrovės produktas, laukti liko nebedaug

Internete jau kuris laikas kalbama apie sulenkiamą „OnePlus“ išmanųjį telefoną, o dabar aiškėja, kad oficialus jo pristatymas įvyks jau rugpjūčio mėnesį. Skelbiama, jog spaudos konferencija bus surengta Niujorke.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kalbos apie „OnePlus Fold“ pristatymą rugpjūtį kilo jau gegužę, o informacija pasidalino nutekintojas Maxas Jamboras. Visgi, naujausi duomenis buvo gauti iš Yogesh Brar per „Pricebaba“. Pasak Braro, „OnePlus“ taip pat bandys įrenginį išleisti visame pasaulyje, siekiant patekti į pagrindines rinkas, įskaitant JAV ir Indiją.

Tiek Jamboras, tiek Braras yra gana patikimi nutekintojai, suteikiantys patikimumo savo pranešimams. Vis dar neaišku, ar šis pirmasis sulankstomas „OnePlus“ bus vadinamas „OnePlus Fold“ ar kaip nors kitaip

„OnePlus“ generalinis direktorius Pete'as Lau, patvirtindamas, kad šiais metais atkeliaus sulankstomas telefonas, sakė: „Mūsų pirmasis sulankstomas telefonas pasižymės firmine „OnePlus“ greita ir sklandžia naudojimo patirtimi. Tai turi būti flagmanas, kuris dėl sulankstomos formos nedaro išimčių savo industriniame dizaine, mechaninėse technologijose ir kituose aspektuose. Norime pristatyti įrenginį, kurio tikslas – pasiekti aukščiausią patirtį šiandieninėje sulankstomų įrenginių rinkoje“.

Šiuo metu tai toli gražu ne tik „Samsung“ tikslas – geriausi sulankstomi įrenginiai greitai gali būti įsigyti iš tokių gamintojų kaip „OnePlus“ ar „Google“, nes vis daugiau kompanijų įsitraukia į kovą. Formos faktorius vis dar gana naujas ir įdomus, turintis daug potencialo aksesuarams ir unikaliems naudojimo atvejams.

Tuo pačiu metu sulankstomi įrenginiai dar turi įgauti pagreitį. Kaina dažnai minima kaip jų nesėkmės veiksnys, tačiau geriausiai parduodami išmanieji telefonai taip pat išlieka brangūs - klasikiniai plokšti išmanieji įrenginiai, įskaitant „iPhone 14 Pro Max“ ir „Galaxy S23 Ultra“.

Žinoma, verta paminėti, kad „Galaxy Z Flip 4“ įsitvirtino tarp geriausių „Canalys“ naudojamų premium klasės įrenginių, nors ir netvirtai. Galbūt žmonės, kaip visuma, tiesiog nėra linkę pirkti sulankstomus telefonus? Kaip jau minėjau aukščiau, vis daugiau įmonių kreipia savo žvilgsnį į sulankstomus gaminius, todėl atsakymo galime sulaukti jau greitai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas